Näitlejatar Gerli Rosenfeld kolis maale kurke kasvatama

Näitlejatar Gerli Rosenfeld kolis maale kurke kasvatama

Glamuurne Gerli Rosenfeld (20), kes on ühtlasi nii koreograaf, lauljatar kui ka näitleja ning tegi kaasa ka kodumaises menufilmis “Vasaku jala reede”, kolis maale elama. Gerli, kelle süda kuulub meelelahutusärimees Enar Essensonile (32), tunnistas Buduaarile, et sel aastal veedab ta suve maal kurke kasvatades ning moosi keetes.

Glamuurne Gerli Rosenfeld (20), kes on ühtlasi nii koreograaf, lauljatar kui ka näitleja ning tegi kaasa ka kodumaises menufilmis “Vasaku jala reede”, kolis maale elama. Gerli, kelle süda kuulub meelelahutusärimees Enar Essensonile (32), tunnistas Buduaarile, et sel aastal veedab ta suve maal kurke kasvatades ning moosi keetes.

Gerli, kes on eluaeg olnud läbi ja lõhki linnatüdruk, otsustas, et sel aastal veedab ta suve koos elukaaslase Enariga hoopis maal. Paar leidis endale hubase majakese Lääne-Virumaal Võsul. „Praegu ma ei kujutaks ettegi, et ma teen hommikul silmad lahti ja peaksin olema kuskil kesklinnas. Me tahtsime lihtsalt vaheldust ja midagi teistmoodi,“ tunnistab Gerli, et elu linnas viskas talle lihtsalt kopa ette.

Milline näeb välja Gerli elu maal? „Ma tegelen kõigega, mis pähe tuleb. Kuna elame suhteliselt keset metsa ja samas ka mere ääres, siis proovin veeta võimalikult palju aega õues. Sel suvel proovin esimest korda ise kurgitaimi kasvatada. Suve lõpu poole keedan raudselt ise õunamoosi, ma olen seda juba kaks aastat järjest teinud ja tulemus on olnud hea,“ muigab Gerli, et moosikeetmises on ta juba vana kala.

Paljud arvavad kindlasti, et Gerli ei suudaks maal päevagi elada, kuid tegelikult on kõik hoopis vastupidi. „Mulle on alati meeldinud selline elustiil, kuigi üldsusele tundub, et ma olen mingi hull linnavurle. Mulle meeldivad kõikvõimalikud asjad, mida on oma aias võimalik kasvatada. Need on puhtad ja keemiavabad, rääkimata sellest, et nende maitse on hoopis parem ja intensiivsem kui poest ostetud köögiviljadel. Üheksa kuud aastast peame niikuinii poes müüdavaid köögivilju ostma, seega suvel tuleks kasutada ära seda võimalust, et saad ise midagi kasvatada,“ tõdeb Gerli, et oma aiast saadud kurkidel on kordades parem maitse.

Paratamatult tekib küsimus, et kas äkki on Enar see, kes on Gerli elustiili rahulikumaks muutnud? „Ma ei tea, kas ta on mind rahulikumaks muutnud. Ma olen ikka samasugune, lihtsalt võib-olla vaatan teatud asju nüüd pisut teise nurga alt. Üks pool minust on see, kes ma olen avalikkuse ees ja üles löödud, teine on aga see, kui mul on kummikud jalas ja müttan rõõmsalt aias ringi. Enar aktsepteerib mõlemaid pooli täielikult,“ naerab Gerli.

Aga mis siis Gerlile rohkem meeldib? Linnas šoppamine ning kokteilide nautimine või elu maal? „Ma ei saaks öelda, et mulle ei meeldi aeg-ajalt istuda lounge’ides ja kokteile juua. Kelle ei meeldiks? Aga kui seda liiga tihti juhtub, siis see kaotab oma võlu. Proovin hetkel linnas võimalikult vähe käia ja hindan väga seda momenti, kui olen terve päeva linnas ringi toimetanud ja saan õhtul läbi metsa koju sõita. Ma olen leidnud perfektse tasakaalu rahu ja vaikuse ning linnaelu vahel,“ tõdeb Gerli, kes tõepoolest naudib elu linnast väljas.

Kuna Gerli näol on siiski tegu naisega, kes ilma kõrgete kontsadeta mitte kusagile ei lähe, siis võttis ta oma kingakollektsiooni ka maale kaasa! Lisatud pilt!

Vaata allpool ka pilte! (Pildid: Marin Sild ja erakogu)

Karin Karu