Naomi Campbell kiusas kaasmodelli

2 kommentaari
Naomi Campbell kiusas kaasmodelli

Vene modell Kira Dikhtyar kurdab, et kolleeg Naomi Campbell kohtles teda julmalt ja noris pidevalt.

Vene modell Kira Dikhtyar kurdab, et kolleeg Naomi Campbell kohtles teda julmalt ja noris pidevalt.

Ühel moevõistlusel koos osalema sattunud modellid ei klappinud omavahel üldse: Naomi noris venelannat terve aja, vahendab Femalefirst. Dikhtyar on veendunud, et põhjus peitub Naomi venelasest eksmehes Vlad Doroninis, kes Naomi ühe võistluskaaslase pärast hülgas.

“Naomi vihkab venelasi. Ta on vapustav naine, aga temaga koos on võimatu töötada. Ta suunas kogu oma energia minu vastu ja kui me filmimisega ühele poole saime, pidin arstide poole pöörduma. Toibun sellest terrorist siiani ja kanal, kelle saates osaleme, maksab endiselt mu nõustamist kinni,” räägib Dikhtyar.

“Ükskõik, kuidas Kira poleks püüdnud Naomiga suhelda, miski ei sobinud tollele,” räägib üks Kira sõpru.

43aastane Naomi on tuntud oma taltsutamatu temperamendi poolest: tema vastu on esitatud loendamatuid süüdistusi rünnakutes ja kallaletungides nii tema töökaaslaste, assistentide kui endiste ülemuste poolt. Korra on ta ka kaht politseinikku rünnanud.

“Ma kohtlen kõiki karmi armastusega. Olen otsekohene ja aus. Kui tüdrukud (teised modellid – toim.) tulevad millegagi hästi toime, ülistan ja poputan neid. Kui nad on täielikud käpardid, kohtlen neid vastavalt,” kommenteeris Naomi ise läbisaamist Kiraga.