NEED 8 STAARI on proovinud leida armastust Tinderi kaudu

NEED 8 STAARI on proovinud leida armastust Tinderi kaudu

Mida teeksid sina, kui leiaksid Tinderist ühe maailmakuulsa staari konto? Nii uskumatu kui see ka pole, on see päris reaalne, sest mitmed maailmakuulsused on kasutanud Tinderit. Ka kuulsad staarid on andnud kohtinguäpile Tinder võimaluse ning võibolla lootnud sealt ka armastust leida? Mõni neist on läinud isegi päris kohtingule. Kuulsana Tinderis partnerit otsida on siiski päris keeruline, kuna kõik teavad, kes sa oled, või siis vastupidi, ei usu, et see oled sina.

Siin on kaheksa kuulsust, kes jagavad ausalt oma kogemusi kohtingurakendusega.

Eminem

Kes siis ütleks ära päris Slim Shadyle. Eminem on varasemates intervjuudes öelnud, et kui ta oleks vallaline ja käiks kohtingutel, kasutaks ta kindlasti vastavat äppi.

Zac Efron

Pärast kaheaastast suhet Sami Miroga tunnistas Zack 2016. aastal, et tal olid telefonis kohtingurakendused alla tõmmatud. Kuid armastuse otsimine sealt välja ei tulnud. Ta ütles, et üllataval kombel mitte keegi ei valinud teda. “Nad arvasid, et mu profiil on fake,” ütles Zack.

Hilary Duff

Hilary Duffi karakter seriaalis “Younger”, Kelsey on Tinderist sõltuvuses ning tuleb välja, et ka Hilary ise on kohtingurakendusega kokku puutunud. Kui fännid 2015. aastal Hilary konto avastasid. arvasid nad, et see on järeletehtud profiil, kuid hiljem tunnistas Hilary raadiosaates, et tal tõepoolest on konto olemas ning vahepeal rääkis ta lausa üheksa mehega korraga.

Katy Perry

Pärast lahkuminekut John Mayerist aastal 2014 küsiti Katylt intervjuul, kas ta on vallaline. Katy vastas selle peale “Jah, halloo, olen kaelani Tinderis ning aega jääb üle väga vähe.”

Lindsay Lohan

Aastal 2013 postitas Lindsey Instagrami screenshot‘i oma venna Tinderi kontost ja kirjutas: “Näe, kelle mina siit leidsin. Hei, venna!”. Lindsey kustutas postituse koheselt, kuid pani kõiki mõtlema, et Lindseyl endal peab ka Tinder olema. Kuidas muidu sai ta oma venna sealt leida?

Chelsea Handler

Chelsea Handler on naine, kes reisib palju ja seetõttu on parim viis inimestega kohtumiseks just kohtingurakendused. Sellel aastal tõdes ta telesaates “Entertainment Tonight”, et on tõepoolest kõikides nendes äppides pädev kasutaja. “Mulle meeldib kohtuda erinevate inimestega. Kui olen Londonis, New Yorgis või isegi linnast väljas, siis leiab mind Tinderist. Ma olen tavaline inimene.”

Ronda Rousey

See kuulus MMA võistleja tõdes, et proovis õnne Tinderis, kuid õnn jäi lühikeseks tema suure kuulsuse tõttu.

Eric Stonestreet

“Modern Family” staaril on kohtinguäppidega olnud piisavalt kogemust. Nimelt on ta käinud isegi kahel päris kohtingul. Kuid ta tõdeb, et see kõik põhineb ikkagi välisel ilul. Arvestades seda, et me ei tea, milline iseloom sellel inimesel tegelikult olla võib ning et sobivaid inimesi on ikkagi raske leida.

Allikas: Cosmopolitan