Need ringikesed sellel Viimsi valla kaardil tähistavad illegaalseid prügihunnikuid

Vaata pilti lähemalt -need ringikesed selle Viimsi valla kaardil
tähistavad illegaalseid prügihunnikuid ja -mägesid. Kohutavalt palju,
kas pole? Uuri, kuidas on lood Sinu koduvallaga: www.teeme2008.ee -> vaata kaarti. Andmeid lisandub iga nädalvahetusega, kui toimub prügikohtade
kaardistamine. Seega kui hetkel ei ole kaardil ühtegi tähistust, on
siiski vara rõõmustada, kahjuks.

Kas Sinu kodukoht on puhas?

Vaata pilti lähemalt -need ringikesed selle Viimsi valla kaardil tähistavad illegaalseid prügihunnikuid ja -mägesid. Kohutavalt palju, kas pole?  Uuri, kuidas on lood Sinu koduvallaga: www.teeme2008.ee -> vaata kaarti.
Andmeid lisandub iga nädalvahetusega, kui toimub prügikohtade kaardistamine. Seega kui hetkel ei ole kaardil ühtegi tähistust, on siiski vara rõõmustada, kahjuks.

Eestimaa on prügi täis. Me kõik oleme mööda metsateed jalutades näinud koledaid prügilasusid, mis sunnivad pilku eemale pöörama ja sammu kiirendama. Minnes sõprade või perega piknikku pidama, tuleb enamasti tükk aega otsida enne kui leiad koha, kus kellegi vanad olmejäätmed silmanurka ei kriibi.

Eesti avalikus ruumis vedeleb tänasel päeval ligi 7000 tonni illegaalset prügi, mille ära koristamiseks ühel päeval on vaja ligi 40 000 vabatahtliku abikäsi.

Suur koristuspäev leiab aset 3. mail, registreerimine koristuspäevale algab 21. märtsil. Võta kaasa oma sõbrad, pere, miks mitte ka töökaaslased ning veeda üks headtegev ja mõnus laupäev vabas õhus. Kõikidele Teeme Ära 2008 osalejatele korraldatakse 4. mail kolmes erinevas Eesti linnas tänukontsert – "Puhta Eesti pidu".

Teeme ära!