Nestle Purina kassmodell Brity tegi heateo!

54 kommentaari
Nestle Purina kassmodell Brity tegi heateo!

Veebruari alguses valisime buduaar.ee kasutajate kiisudest pereliikmete seast kõige kaunimad kassmodellid, kellele kinkis Nestle Purina suured maitsvad Gourmet Gold kiisutoidu auhinnad. Kõik osavõtnud kiisud said lisaks väikse kiisutoidu paki üllatuse, mis saadeti neile koju.

Veebruari alguses valisime buduaar.ee kasutajate kiisudest pereliikmete seast kõige kaunimad kassmodellid, kellele kinkis Nestle Purina suured maitsvad Gourmet Gold kiisutoidu auhinnad. Kõik osavõtnud kiisud said lisaks väikse kiisutoidu pakiüllatuse, mis saadeti neile koju.

Peavõit kuulus nurrujale nimega Brity, kes jagas oma auhinda nende liigikaaslastega, kelle elu nii hea ei ole kui temal endal.

Brity perekond saatis meile järgmise kirja:

 
Tere!

Oleme siiralt rõõmsad meie kiisule ootamatult sülle langenud uhke kassmodelli tiitli üle. Suur-suur tänu Purinale hinnalise kingituse eest! Meie kiisuke juba naudib oma peavõitu mõnuga.
Otsustasime oma rõõmu jagada teiste kiisudega, kes nii õnneliku saatusega ei ole. Külastasime eile Tallinnas Viljandi mnt asuvat loomade hoiupaika ja viisime osa kingituseks saadud Purina kolmesajast kassi lihakonservist neile. Loodame, et see aitab hoiupaiga kiisudel mõne päevagi oma elust ennast paremini tunda.
Suur-suur tänu veelkord ja edu uute toredate ideede väljatöötamisel!
Lugupidamisega,
Karin Kägo ja kassmodelli omanik ning pildi autor Grete Kägo

Buduaar ja Purina tänavad omakorda väga kena teo eest Brity perekonda.  Aastast 2011 alustas  Purina koostööd Varjupaikade MTÜ`ga ning  sel aastal jõuab üle Eesti  kodutute loomade varjupaikades elavate kassideni  24 tonni kvaliteetset ja jõuduandvat loomatoitu.

Avaldame ka Buduaari kevade ajakirjas võistlusepiltidega kiisugalerii.

Buduaar.ee