New Yorgis käivad Sex & the City: The Movie võtted

Juulis jõudsid meieni esimesed teated sellest, et peagi algavad menuseriaali Sex & the City filmiversiooni võtted. Nüüd on see aeg käes, kui New Yorgis on üles rivistatud filmikaamerad,mis neli seksikat staari 2008 aasta suve alguses kinolinale toovad.

Juulis jõudsid meieni esimesed teated sellest, et peagi algavad menuseriaali Sex & the City filmiversiooni võtted. Nüüd on see aeg käes, kui New Yorgis on üles rivistatud filmikaamerad, mis neli seksikat staari 2008 aasta suve alguses kinolinale toovad. Fännide piiramisrõngast imbub iga päev huvitavaid kaadreid ja infot uue filmi kohta.
Film oleks võinud ekraanile jõuda juba 2 aasta eest, kuid Kim Catrall tõmbas filmiprojektile piduri peale nõudes suuremat otsustusõigust süzhee osas ja sama suurt palka kui seriaali esistaar Parker. Nüüdseks on kõigi staaridega rahuldavad kokkulepped sõlmitud ja filmitakse täie hooga.

Netis liigub ringi kuulduseid ja pilte rasedast Carlotte`ist ja Carrie ning Mr. Big pulmadest, kuid päris kindel ei saa ka nendes episoodides olla, sest filmikompaniid on ennegi kasutanud kavalaid trikke fännide hullutamiseks ja huvi tõstmiseks. Osad fännid on siiski huvitavad kaadreid käsikaameraga filmiplatsi kõrvalt internetti üles riputanud, vaata neid SIIT, ja SIIT, ja SIIT.

Vaata ka lisaks mahukat pildigaleriid filmivõtetest SIIT .