Nexuse Helen teeb algust teletööga

Buduaar uuris Helen Randmäelt (endiselt Nexuse lauljannalt) millega ta tegeleb ja kuidas aega veedab. Vastuseid saad lugeda siit:

Millega hetkel tegeled?

Võtan osa sellisest projektist nagu tehnoloogia telesaade DigiDuo, seal saan ma hästi targaks. Jõulude ajal tuleb väike paus sisse, kuid uuest aastast peaks jälle jätkuma väikesete uuendustega. Teletöö ei tundu olevat raske ja mitte ka just kerge, on asju mis tulevad raskemini ja vastupidi. Esimesi saateid vaatasin põhjalikult kriitilise pilguga, nüüd jälgin saateid poole silmaga kui sedagi. Kõige raskem on kohaneda uute situatsioonidega, kuna tehnika vidinaid on niivõrd palju ning ka võtteplatse on palju erinevaid ja sellega seoses ka põnevaid katseid, mida saab kõige paremal juhul võib olla ainult kaks korda läbi teha kui sedagi. Ma tegelikult ei ole just kõige suurem tehnika guru, aga tarkusi saab kül juurde seda saadet tehes, muidu mul ei oleks pooltest nendest vidinatest aimugi.

Milline tehnikavidin on sinu asendamatu lemmik  ja mis tundub kõige imelisem “tehnikaime“ ?

Enda lemmikuks peaksin DVD ja kõvakettale salvestajat, sest ta omab minu majapidamises väga tähtsat osa, et ma näeksin ära kõik vajalikud telesaated, isegi kui ma ise parasjagu ei saa kodus viibida. Üks imeline tehnika vidin on minu meelest alla neelatav kaamera, mis on kõigest pisikese kapsli suurune, ühekordseks kasutuseks mõeldud, ja seda kasutatakse meditsiiniliste uuringute tarvis ka Eestis.
 
Kuidas peale teletööd veel aega veedad?

Samuti töötan hetkel Spalt PR showroomis ehk siis pakume PR teenuseid erinevatele rõivabrändidele ja teeme ka stilistide töö kergemaks ja hõlbsamaks pakkudes neile võimalust laenutada pildistamiste jaoks meie showroomist rõivaid ja aksessuaare mitmetelt erinevatelt brändidelt. Kontsertide korraldamisega tegelen ka veel endiselt, just oli Ace of Base kontsert ja see oli väga äge, nüüd vaatame vaikselt järgmisi artiste keda tuua. Ning töö ja hobi, millest ma kuidagi ümber ei saa, on siiani tantsimine, hetkel rahuldan oma tantsu vajadusi Eva Ottase käe all, esinemisi on ka mõnusalt.

/Tekst: Mari Ojasaar/