Nicole Richie kummutab kuulujutte

USA ühe populaarseima reality sarja Simple Life superstaar kõigest 1.55 cm pikk ja naapsuke meedia lemmiklaps Nicole Richie (26a) on hädas kuulujuttudega. Järgmise aasta alguses last ootavat Nicole´i süüdistatakse raseduse ajal suitsetamises. Ennist heroiinisõltuvusega võidelnud noor naine sai metadooniravi enne rasedust. Täna oma kihlatu ja lapse isa Good Charlotte rokkari Joel Maddeniga Los Angeleses elava staari publitsist Nicole Perna firmast Baker Winokur Ryder Public Relations (BWR) ütleb, et need jutud on "vastutustundetud ja valed". Nicole´i olevat nähtud New Yorki erinevates restoranides kaks korda suitsetamas, kirjutab New York Daily News. Cher Tippetts aga vahendab Entertainmentwisele, et Nicole´i esindaja lisas ka seda, et preili Richie ja tema kihlatu Joel ei ole üldse sellel ajal New Yorkis olnudki. Nicole ise ütles selle kohta: "Vale ja ebapiisava tõendusmaterjaliga".

Noorpaar puhkas hiljuti Tais. "Me veetsime seal suurepäraselt oma aega" lisab Nicole ning enne seda oli tema kallim Good Charlottega Austraalisas esinemistuuril. 1. novembril aga oli Joel juba Münchenis, kus Olümpiahallis toimus MTV Muusika auhindade jagamine. Seal poseeris ta uhkelt koos Kate Mossi eksmehe Pete Dohertyga mitmetel seltskonnapiltidel. Samuti uimastiskandaaliga tuntuks saanud Pete esitas seal laulu Delivery. 9. novembril aga nähti Joel Maddenit ja Nicole Richiet Los Angeleses Melrose Avenuel DCMA Collective poekese juures käesti kinni jalutamas.

Joel Madden ütles ka ajakirjale People: "See, et me saame lapse on maailma kõige põnevam ja toredam asi mis minuga ja meiega on juhtunud" . Samuti lükkas Madden ümber ka kuulujutu nagu tema ja Nicole´i suhtes oleks viimasel ajal tülisid olnud: "Me oleme tõesti õnnelikud. Kõik mis meie kohta on hiljuti kirjutatud on täiesti vale. Me just jõudsime koju, tahame rahulikult asjad lahti pakkida ning valmistuda lapse sünniks". Ning Nicole lisab: "Lapse saamine on minu jaoks hetkel prioriteet nr.1!"

Pilt: All Over Press

/Toimetas Helena-Reet Ennet/