Nigella Lawson sattus abikaasa rünnaku ohvriks. Link fotodele

Nigella Lawson sattus abikaasa rünnaku ohvriks. Link fotodele

Maailmakuulsa telekoka Nigella Lawsoni söömaaeg lõppes šoki ja pisaratega.

Maailmakuulsa telekoka Nigella Lawsoni söömaaeg lõppes šoki ja pisaratega.

Nigella Lawsonit nähti üle elamas õudustekitavaid hetki naise lemmikrestoranis Londonis, kirjutab Mirror. Nimelt on ajakirja valduses olevatel fotodel näha, kuidas naise abikaasa kägistab Nigellat restoranis.

Multimiljonäri teine pool Charles Saatchi haaras Nigella kõri mitu korda oma haardesse, samal ajal kui naine üritas meest maha rahustada.

Pealtnägijate sõnul oli Charles vihaselt rääkinud ja kägistanud naist lausa neli korda. Telekokk püüdis ilmselgelt meest maha rahustada, sest ta asetas oma käe mehe käele ning isegi suudles teda põsele.

”Ja ikka ta suudles teda. Ta on ilmselt naine, kes armastab oma meest, kuid ilmselt ei suuda takistada mehel olemast hirmutav, lugupidamatu ja kuritahtlik tema suunas, ” rääkis pealtnägija.

Ajalehe sõnul einestas paar oma lemmikrestoranis lauas, mis asub eraldatud kohas, kuid teised kliendid nägid olukorda siiski pealt. Mitte keegi ei sekkunud siiski vahele, kuigi olukord tundus olevat üsna jõhker.

Pärast einet lahkus Charles restoranist. Nigella kõndis mehele auto juurde järgi huult hammustades ja pisaraid pühkides.

Paar on olnud abielus kümme aastat.

Vaata pilte siit

 

Buduaar.ee