NII ARMAS! MEES AVALDAS AVALIKULT armastust oma tüsedale naisele! FOTO

Üleöö populaarseks saanud Instagrami pilt kutsub mehi vastu seisma neile peale surutud ilunormidele.

Naised, ärge uskuge, et saamaks armastust, peate te teatud moodi välja nägema. Ja mehed, ärge laske endale peale suruda ideed, et naine näeb atraktiivne välja vaid siis, kui ta on modellimõõtudes. Just sellist sõnumit tahtis levitada 26-aastane Robbie Tripp, kui avaldas oma Instagrami kontol liigutava foto. 

Ta kirjeldab oma pildi all, kuidas teda noorena solvati, sest talle meeldisid tüsedamad naised. Vanemaks saades mõistis ta, et naisele seatud ilunormid on väga ranged – ilu seostatakse vaid ja ainult sihvakusega. Ja selline mõttemaailm on istutatud miljonitesse meestesse, avastas oma õuduseks Tripp. Sellepärast otsustas ta avaldada sotsiaalmeedias armastusavalduse, kus tunnistab, et armastab oma naist ja peab teda atraktiivseks – mitte hoolimata tema kurvidest, vaid just nende tõttu.

“Õige naine ei ole pornostaar, bikiinimodell või tegelaskuju filmist. Ta on ehtne. Tal on ilusad venitusarmid puusadel ja armsad väikesed muhud reitel,” kirjutab Tripp.

Ta julgustab mehi sügavamalt kaaluma, kust on pärit nende iluideaalid – kas tõesti südamest või hoopis ühiskonna poolt peale surutud. Naistel soovitab romantiline Tripp meeles hoida, et kuskil on kindlasti keegi, kes armastab neid sellisena, nagu nad on. Sellepärast ei pea suruma end teatud normidesse, et armastatuks või hinnatuks saada. 

allikas: Iltalehti