Nii palju teenib supermodell Karlie Kloss iga catwalk’il astutud sammu eest

Nii palju teenib supermodell Karlie Kloss iga catwalk’il astutud sammu eest

Vastupidiselt populaarsele arvamusele, ei teeni modellid catwalkidel kõndides meeletuid summasid…. seda muidugi juhul, kui tegu pole just supermodell Karlie Klossiga. See, kui palju endine Victoria Secretsi ingel eesolevatel päevadel Londoni moenädalal iga poodiumil astutud sammu eest teenib, võib nii mõnegi kadedusest roheliseks muuta.

Vastupidiselt populaarsele arvamusele ei teeni modellid catwalk‘idel kõndides meeletuid summasid… Seda muidugi juhul, kui tegu pole just supermodell Karlie Klossiga (23). See, kui palju endine Victoria Secretsi ingel eesolevatel päevadel Londoni moenädalal iga poodiumil astutud sammu eest teenib, võib nii mõnegi kadedusest roheliseks muuta.

 

Viimaste kõlakate kohaselt teenib Taylor Swifti parim sõbranna Karlie iga sammu eest lausa 264 eurot. Seega ühe show eest võib see summa kasvada lausa 8169 euro suuruseks.

Möödunud hooajal (september 2014 – veebruar 2015) teenis Karlie suisa 113 400 eurot astudes üles 22 moeshow‘l. Teiste hulgas Fendi, Elie Saab’i ja Michael Korsi loomingut kandes.

Et aga kummutada üleüldist arusaama, et kõikidele modellidele makstakse moenädalatel suuri summasid, tuleb mainida, et värsked näod teenivad Londoni moenädalal ühe sammu eest kõigest 3 eurot. Seega on moemaailmas modelli staatus kahtlemata üks olulisemaid väärtusi.

Ei maksa aga modellidele nende summade pärast liigselt kaasa tunda, sest tõeliselt suured rahad liiguvad modellinduses hoopis reklaamikampaaniates osaledes.

Allikas: uk.style.yahoo.com

Sarnased artiklid