Nõid Nastja uus projekt – näokreem, mis päästab iga naise ilu

Nõid Nastja uus projekt – näokreem, mis päästab iga naise ilu

Selgeltnägija Nastja, kes on ka tõsieluseriaali “Selgeltnägijate tuleproov” võitja ning raamatute “Selgeltnägija Nastja” ja “Nastja hea tervise kokaraamat” autor,  jagas Buduaar.ru’le oma plaanist avastada ajatu ilu saladused. Kas Nastja tõesti usub, et ta suudab kokku panna kreemi, mis lahendab kõikide naiste mured vananemise vastu võitlemisel.

Selgeltnägija Nastja, kes on ka tõsieluseriaali “Selgeltnägijate tuleproov” võitja ning raamatute “Selgeltnägija Nastja” ja “Nastja hea tervise kokaraamat” autor,  rääkis Buduaar.ru’le oma plaanist avastada ajatu ilu saladused. Nimelt usub naine, et ta suudab kokku segada kreemi, mis lahendab kõikide naiste mured vananemise vastu võitlemisel.

Kuidas jääda igavesti nooreks? Vastust sellele küsimusele tahaksid ilmselt teada kõik naised üle kogu maailma. Kas Nastja teab seda vastust? “Ka mina mõtlen päris tihti sellele, kuidas säilitada noorust. Naise ilu – see on ju selline jõud, mida tahaks säilitada!

Minu kreem ei ole veel lõplikult valmis, kuid mõned naised, kes seda proovinud on, kiitsid väga. Nad räägivad, et ümbruskond lausa imetleb nende nahka ja kortsude puudumist. Kuid praegu ei ole see veel “kreem Azazello” (toim. võlukreem). Ma tunnen, et võin saavutada suurema efekti, tunnen, et kusagil on saladus, mida ma pole veel avastanud. Praegu on mul vaid eesmärk, kuhu suunas liikuda. Ma olen veendunud, et kõige rohkem mõjutavad meid meie endi hormoonid ja alateadvus,” paljastab Nastja.

Kuid milliseid ained Nastja oma nii-öelda võlukreemi sisse segas? “Ma ei saa seda kahjuks mitte kellegagi jagada. See on minu suur saladus,” muigab Nastja, kes peagi loodab kokku segada igavese nooruse kreemi.

Vaata allpool ka pildigaleriid!

Maria Luiza
Buduaar.ru