NOOR NAINE ja tema abikaasa said koroonaviiruse, lapsed oleks justkui ikka terved

Shutterstock

Buduaar

32-aastane moebrändi Something Navy looja Arielle Charnas ja tema kinnisvaraärimehest abikaasa Brandon Charnas said mõlemad koroonaviiruse.

Esmalt sai nakkuse Arielle, umbes nädal hiljem ilmnesid esmased sümptomid Brandonil.

Ameerika Ühendriikides elav Arielle kommenteerib oma sümptomeid öeldes, et kõik algas kuiva ja ärritunud kurguga. Palavik oli naisel vaid kaks päeva ning seejärel see taandus täielikult. Kõige jubedamaks sümptomiks olid naisel aga kehavalud, mis ei lasknud mitu ööd korralikult magada. Esimestel päevadel puudus naisel ka igasugune söögiisu. Tänaseks on Arielle kümme päeva viirusega olnud ning eile tundis ta end juba niivõrd hästi, et tegi video TikTok jaoks.

Brandoni sümptomid on kulgenud kergemalt ning nende kaks tütart Ezme ja Ruby on endiselt rõõmsad ja energilised. Koroonaviiruse testi neile tehtud ei ole, seega on ka võimalik, et nad põevad viiruse läbi ilma sümptomite esinemiseta.

Ka Arielle’i vanemad arvavad, et nad said tütrelt nakkuse, kuid testi nad teinud ei ole ja sümptomeid neil samuti ilmnenud ei ole. Naise pensionieas vanemad on end turvalisuse eesmärgil teistest eraldanud ning veedavad terve koroonakriisi perioodi linnast väljas.

Arielle’i Instagrami konto vahendusel saad infot ka tema paranemise kohta siin.