NOORE TÜDRUKU KÜSIMUS ajas hertsoginna Catherine`i segadusse

NOORE TÜDRUKU KÜSIMUS ajas hertsoginna Catherine`i  segadusse

Cambridge’i hertsoginna Catherine külastas teisipäeval Põhja-Londonis asuvat avalikku aeda, kus ta lisaks taimede istutamisele ja linnupesade ehitamisele ka koolilastel lõunasööki valmistada aitas. Lastel oli võimalus hertsoginnale ka küsimusi esitada, kuid ühe 8-aastase tüdruku otsekohene pärimine ajas Catherine`i lausa segadusse, vahendab People. 

Lapsed olid parasjagu pitsat meisterdamas, kui 8-aastane Nadirah küsis hertsoginnalt, et kas ka kuninganna kunagi pitsat sööb. Kuigi Kate on kuninglikus perekonnas olnud juba pea kümme aastat, ajas küsimus ta segadusse ning seejärel pidi ta tunnistama, et ei tea vastust. 

“Kas tead, see on väga hea küsimus. Ma ei tea,” tõdes ta ausalt. “Kui ma teda järgmine kord näen, kas ma peaksin talt seda küsima?” mõtiskles Catherine. 

Kuninganna endine ihukokk Darren McGrady on varasemates intervjuudes paljastanud, et kuninganna pole eriti suur erinevate köökide austaja, vaid järgib hoolikalt seda, mida suhu pistab. “Ta sööb selleks, et elada. Kuninganna ei söö süsivesikuid – ei riisi, kartulit ega pastat. Tavaliselt sööb ta grillitud kala koos juurviljade ja salatiga,” rääkis McGrady. 

On siis üsna tõenäoline, et pitsa ei kuulu kuninganna igapäevase menüü hulka.