Novembris eetrisse jõudva teleshow “Ringikuningas” teine võttevoor! Pildid

Novembris eetrisse jõudva teleshow “Ringikuningas” teine võttevoor! Pildid

Novembrikuu teisel poolel jõuab televaatajateni tõsielusari “Ringikuningas”. Tegu on heategevusliku TV show´ga, kus poksiringis astuvad teineteise vastu üles tuntud Eesti avaliku elu tegelased. Saate eesmärgiks on kaasa aidata Haapsalu lastekodu põlengus kannatada saanud hoone taastamisele ning tutvustada Tai poksi kui vaatemängulist spordiala, mis tooks noored tänavatelt spordisaalidesse idamaist distsiplineeritud võitluskunsti harrastama. Üles astuvad: Martin Saar, Lauri Pedaja, Getulio Fredo, Kaarel Kose, Silver Laas, Rein Kahro ja Tarvo Seemann.

Novembrikuu teisel poolel jõuab tele-vaatajateni tõsielusari “Ringikunin-gas”. Tegu on kaasahaarava hea-tegevusliku TV-show´ga, kus poksi-ringis astuvad teineteise vastu üles tuntud Eesti avaliku elu tegelased. Saate eesmärgiks on kaasa aidata Haapsalu lastekodu põlengus kanna-tada saanud hoone taastamisele ning tutvustada Tai poksi kui vaatemängu-list spordiala, mis tooks noored tänavatelt spordisaalidesse idamaist distsiplineeritud võitluskunsti harrastama. Üles astuvad: Martin Saar, Lauri Pedaja, Getulio Fredo, Kaarel Kose, Silver Laas, Rein Kahro ja Tarvo Seemann.

Eile õhtul toimus spordiklubis Garant teine võttevoor, kus omavahel poksiringi astusid kolm võitluspaari. Esimesena katsusid jõudu Martin Saar ja Eesti üks parimaid maletajaid, 42aastane Tarvo Seemann; teisena Nõmme Kalju jalgpalliklubitreener, 57aastane Getulio Fredo ja ansambli “Traffic” laulja Silver Laas ja viimasena tuntud Eesti muusik ja raadio DJ Kaarel Kose, kelle vastaseks oli ansambli “Noorkuu” laulja, 33aastane Rein Kahro.

Kokku toimub neli võttevooru, millest viimane ja ka otsustav leiab aset tuntud taipoksi ürituse “Fightnight” raames. Iga kuulsus on viimasel paaril kuul enamuse oma vabast ajast treeningsaalides veetnud, et end vormi ajada. 

Kaasaelajaid oli kohale tulnud meeliülendavalt palju ja iga võitlus oli äärmiselt tasavägine. Seda, kes võitsid, kelle nina veriseks löödi ja kes järgmisesse vooru edasi pääsesid, saab näha juba novembri keskpaigas, mil kaasahaarav teleshow ka Kanal 2 eetrisse jõuab.

 

Karin Karu

 

Vaata ka galeriid allpool!