NUKRAD PILDID: CARA DELEVINGNE, mis sinuga juhtus?

NUKRAD PILDID: CARA DELEVINGNE, mis sinuga juhtus?

Elu Hollywoodis on kõike muud kui igav ning paraku on sellel pealt näha glamuursel paigal ka negatiivne külg. Nimelt ei saa Hollywoodis üle ega ümber lõpututest pidudest, mis varem või hiljem tervisele hakkavad ning halvimal juhul ka taastusravikeskusesse viivad.

Elu Hollywoodis on kõike muud kui igav ning paraku on sellel pealtnäha glamuursel paigal ka negatiivne külg. Nimelt ei saa Hollywoodis üle ega ümber lõpututest pidudest, mis varem või hiljem tervisele hakkavad ning halvimal juhul ka taastusravikeskusesse viivad.

Modell Cara Delevingne näeb punasel vaibal küll imekaunis välja, ent viimati jäi ta New Yorgis paparatso kaamera ette üsnagi nurkas olekus. Cara on viimasel ajal üha rohkem pidutsema hakanud ja seda koos sõbranna Taylor Swiftiga, kellest kõmupiltnikel pole kusjuures kunagi õnnestunud inetut fotot saada.

24aastane Cara sattus rambivalgusesse varajastel hommikutundidel, mil ta väljus Taylori kodust New Yorgis. Loodetavasti oskab ta oma tervist siiski hoida ning saab pidutsemise kontrolli alla.

Kui Cara aga punasele vaibale astub, siis särab ta nagu tõeline staar.