Nüüd on see kohal: Buduaar Shoppingu suvenumber

Kauaoodatud Buduaar Shoppingu suvenumber jõuab nädala algusest üle Eesti müügile. Buduaari ajakiri on taas kord kasvanud ja seekord on lugemist ja vaatamist 276 lehekülje jagu. Esikaant kaunistab noor ema ja armastatud kaasa Berit Veiber, kes räägib Buduaaris oma perest ja unistustest. Ajakiri annab Sulle parima ülevaate sellest, mis on suvel moes- seda nii välismaiste moeloojate runaway trendide baasil kui Eesti kaubavalikus leiduvate moehittide näitel. Lisaks leiad mitu huvitavat muutumismängu, staarirubriiki ja põnevat lugemist naistevahelistest suhetest.  Kuid see on vaid põgus ülevaade ajakirjast. Uue numbri saad osta Lehepunkti müügivõrgust hinnaga 39.90. Ajakirja kojutellimise alates sügisnumbrist saad vormistada SIIN. Vaata ajakirja pildigaleriid ja osta Eesti suurim ja mahukaim trendiajakiri Buduaar Shopping.

Kauaoodatud Buduaar Shoppingu suvenumber jõuab nädala algusest üle Eesti müügile. Buduaari ajakiri on taas kord kasvanud ja seekord on lugemist ja vaatamist 276 lehekülje jagu. Esikaant kaunistab noor ema ja armastatud kaasa Berit Veiber, kes räägib Buduaaris oma perest ja unistustest. Ajakiri annab Sulle parima ülevaate sellest, mis on suvel moes- seda nii välismaiste moeloojate runaway trendide baasil kui Eesti kaubavalikus leiduvate moehittide näitel. Veel saad teada, milline näeb välja Katrin Siska ehtelaegas ning kellel Eesti kaunitaridest on buduaaris kõige rohkem parfüüme. Selle suve stiilseks meheks oleme valinud maine Harvardi Ülikooli haridusega meelelahutusärimehe Peeter Rebase.  Kompude rubriigis oleme kaamerate ette meelitanud mehed, kes oskavad naiste südant võita hõrgutisi valmistades.  
Neile, kes armastavad käia stiilipidudel, pakub kindlasti huvi 20.sajandi stiilialbum, kus heidame pilgu iga kümnendi moeikoonidele ja moehittidele.
Ajakiri sisaldab kohaliku kaubavalikuga ja modellidega Eesti suurimat moepildiseeriat ning loomulikult rohkelt trendiuudseid. Mari Ojasaar usutleb meie väikese modellieris Eesti edukaid modelle ja annab ka ülevaate maailmakuulsate modellide elustiilist.  Suvel soovib igaüks bikiinides seksikas välja näha- meie ajakirjast saad ülevaate, millise kehatüübiga millised bikiinid sobivad ning millised on need moenipid, mis aitavad sul oma nõrkusi peita.
Ajakirjast leiavad lugemist ka mehed- räägime meestemoest ja sellest, briljandid on jõudnud ka meeste trendimaailma.  Reisihimulistele jagab vahetuid Iraani reisimuljeid Urmas Espenberg ning staari retrogalerii kokkupanemiseks käisime külas operetidiival Katrin Karismal.
Lisaks leiad mitu huvitavat muutumismängu, staarirubriiki ja põnevat lugemist naistevahelistest suhetest.  

Kuid see on vaid põgus ülevaade ajakirjast. Uue numbri saad osta Lehepunkti müügivõrgust hinnaga 39.90. Ajakirja kojutellimise alates sügisnumbrist saad vormistada SIIN.

Vaata ajakirja pildigaleriid ja osta Eesti suurim ja mahukaim trendiajakiri Buduaar Shopping.