Officeday esitleb: “Parim sekretär 2013” võitjad

Officeday esitleb: “Parim sekretär 2013” võitjad

Tore konkurss “Parim sekretär 2013” on selleks aastaks läbi saanud ja ees ootab pidulik auhindade üleandmisüritus, mis toimub 2. mail kell 18.30–20.00 Tallinna uues bar-buffee‘s Nikolay. 

Tore konkurss “Parim sekretär 2013” on selleks aastaks läbi saanud ja ees ootab pidulik auhindade üleandmisüritus. Kõik osavõtjad on 2. mail kell 18.30–20.00 oodatud Tallinna uude bar-buffee‘sse Nikolay, et oma auhinnakotikesed vastu võtta.

Bürootarvete frma Officeday korraldatud konkursist võttis osa 15 sektretäri ametikohust täitvat kandidaati, kelle ülesandeks oli kirjutada stereotüüpi murdvatele ülesannetele omad selgitused.


Stereotüübid olid järgmised:

*Sekretäri töö ei ole kolleegide ja ülemuse poolt vääriliselt hinnatud.
*Sekretär on ainult firma visiitkaart, tema põhiline ülesanne on kohvi valmistamine.
*Sekretäritööga saab hakkama igaüks. See töö ei nõua erilist haridustaset ega oskusi.
*Sekretär peab välja nägema stiilne ja kaunis, et meeldida nii kolleegidele kui ka külalistele.
*Sekretärile ei lähe korda enda ja kolleegide töökeskkonna mugavus ja ergonoomia.

VÕITJA ja kolm auhinnalist kohta
Parimaks ülesannetetäitjaks hinnati veebihääletusel Janela, kelle töökoht on Sisekaitseakadeemias.
Kuidas ta stereotüüpe murdis saab lugeda SIIT.
Janela tutvustas end nii: Osavõtt on pool võitu – kandideerisin antud konkursile näitamaks end ning näha ka teiste kolleegide ülesandeid, saavutusi, vahetada töökogemusi. Olulised on: roheline mõtlemine, tervisesport ning rõõmsameelsed, põhjalikud, täpsed ja töökad inimesed.
Janelale anti hindeid lausa 1141 korral, tulemuseks keskmine hinne 2.9 ja see kindlustas temale tiitli “Parim sekretär 2013”.
Palju õnne!

II. kohale hinnati Ilona Olm 815 häälega ja keskmise hindega 2.8.    
Ilona töökohaks on TEA Keeltekool.
Ennast tutvustas ta nii: Tavaliselt olen heas tujus, positiivne ja abivalmis neiu. Oskan kuulata ning vajadusel nõu anda. Armastan lapsi ning postiivse ellusuhtumisega inimesi.

   
Kolmas ja neljas koht said võrdse keskmise hinde, kuid Kalev AS-is töötava Marilyn Maasikamäe poolt oli hääletanud enam inimesi ning süsteem hindas tema III. koha võitjaks. Marilyni poolt on hääli antud 1089 korda ja keskmine hinne on 2.5.    
Marilyni enesetutvustus: Olen rõõmsameelne, aktiivne, postiivse suhtumisega. Töö kõrvalt meeldib mulle väga sporti teha. Põhitegevuseks on tennis, kuid harrastan ka palju teisi huvitavaid spordialasid vastavalt hooajale: lumelauasõidust lohesurfini.
   
IV. kohale platseerus Jekaterina, kes töötab pangandussektoris Swedbank AS-is. Hääli anti talle 639 korral ja tulemuseks keskmine hinne 2.5. 
Tutvustav tekst endast on järgmine: Töötan pangas sekretärina alates aastast 2008. Selle ajaga olen saanud piisavalt teadmisi ja kogemusi, et oma tööga hästi hakkama saada ja tunda selle tegemisest rõõmu!

Officeday eriauhind “Stiilseim sekretär” antakse üle Katrinile.

Kõik osalejad saavad väiksema kingikoti, üheksa finaali pääsenut lisaks ka suurema auhinnakoti ning esinelik saab veelgi enam auhindadega üle külvatud. Vaata rikkalikku auhinnafondi siit.

Finaalis olid Irina, Kairi, Katrin, Janela, Marilyn, Ilona, Jekaterina, Hanali, Merilin.

Suur tänu osalejatele ja kõigile, kes oma lemmikutele hinded andsid.