Ohh, neid diivasid! Kõige veidramad staaride nõudmised

Ohh, neid diivasid! Kõige veidramad staaride nõudmised

Need staarid on rikkad, kuulsad ja äärmiselt nõudlikud.

Need staarid on rikkad, kuulsad ja äärmiselt nõudlikud.

Meelelahutuslehekülg Radar Online koostas nimekirja diivalikest staaridest, kuulsuste uskumatutest raideritest ja muudest nõudmistest.

Justin Timberlake keeldub liftis võõraste inimestega koos olema. 2011. aastal kirjutati, et Justin viskas liftist inimesed välja, et saaks rahus oma korrusele sõita.

Kui Sharon Stone osales filmi ”Basic Instinct 2” võtetel, oli tema nõudmiste nimekiri viis lehekülge pikk. Muuhulgas nõudis ta relvastatud ihukaitsjaid ja kolme lapsehoidjat. Lisaks küsis ta endale kõiki riideid ja vääriskive, mis tal filmivõtetel seljas oli.

Victoria Beckham on väga täpne salatite suhtes. Puu- ja köögiviljad tuleb alati õigel viisil lõigata ja neid ei tohi kunagi kokku segada. Ta eelistab salatites vaid kõige paremat palsamiäädikat.

Paris Hiltoni nõudmiste nimekiri filmi ”The Other Guys” võtetel oli kolm lehekülge pikk. Muuhulgas nõudis ta elavaid homaare.

Mariah Carey diivatsemisega on kõik juba tuttavad. Lauljatar on nõudnud koerale oma autojuhti ja assistenti, kes ta jooke hoiaks.

Ka Jennifer Lopezi nõudmised on paljudele tuttavad. Staari garderoob peab detailideni valge olema. Lisaks on Lopez nõus reisima vaid eralennukiga.

Kanye West ei nõustu tagaruumis oma nägu suvalisse rätikusse pühkima. Talle kõlbavad vaid Versace´i rätikud.

Rihanna garderoobi sisekujundus on väga täpselt määratletud. Lisaks nõuab popstaar taharuumi loomamustriga vaipa.

Katy Perry autojuht ei tohi mingil tingimusel staari vaadata või teda kõnetada. Samuti ei meeldi Katy`le, kui tagaruumis nelgid on.

Lisaks uhiuuele WC-poti kaanele nõuab Madonna, et kogu meeskond peseks tagaruumi enne tema saabumist puhtaks.

Diddy pole nõus istuma igasse autosse. Rolls-Roycel või Maseratil peab ka oma autojuht olema.

Salma Hayek ei soovi, et keegi talle otse silma vaataks.

Jordin Sparks on tõeline diiva ja ei karda seda ka tunnistada. Ta avaldas hiljuti, et meigikunstnikud ei tohi teda kätega puudutada, vaid nende vahel peab olema pintsel või meigikäsn.

 

Buduaar.ee

Sarnased artiklid