Ohoo! Need staarid elavad veel kodus

Ohoo! Need staarid elavad veel kodus

Kehv majanduslik olukord, tööpuudus ja kõrged kinnisvarahinnad on viinud paljud noored selleni, et nad elavad vanematekodus varasemast kauem.

Kehv majanduslik olukord, tööpuudus ja kõrged kinnisvarahinnad on viinud paljud noored selleni, et nad elavad vanematekodus varasemast kauem.

Järgmiste kuulsuste puhul võiks siiski arvata, et vanematekodus elamine pole seotud kehva majandusliku olukorraga, kirjutab Iltalehti.

Bradley Cooper

38aastane Bradley Cooper pole enam väga noor, kuid ta elab endiselt koos emaga. Tõsi küll, mees on juba korra iseseisvalt elama asunud, kuid kolis emaga sama katuse alla tagasi, kui Bradley isa 2011. aastal suri.

Jennifer Lawrence

Jennifer Lawrence on võitnud Oscari ja on üks Hollywoodi kuulsamaid näitlejatare. 22aastane naine elab aga vanematekodus.

”Mul on raha, kuid ma pole iseseisvalt elamiseks veel piisavalt küps.”

Taylor Lautner

”Twilighti” staar Taylor Lautner elab ikka veel koos vanematega. Meest ei saa pidada liiga snoobiks, sest ta elab samas toas, kus elas juba 11aastaselt. Pere elab Los Angeleses.

Dev Patel

Filmidest ”Slumdog Millionaire” ja ”The Newsroom” tuntud Dev Patel elab vanematekodus. Patel on öelnud, et tülid õega aitavad tal jalgu maa peal hoida.

Demi Lovato

2010. aastal diagnoositi, et Demi Lovato põeb bipolaarset häiret. Staar tegi seejärel otsuse koos vanematega elada, võimalikult tasakaalustatud keskkonnas. 20aastane Lovato elab Sherman Oaksis Californias.

Selena Gomez

Ka näitleja ja laulja Selena Gomez tunneb ennast kodus hästi.

Ma ei usu, et miski muutub. Elan endiselt koos vanematega. Ehk kolin pärast kontsertturneed minema. Aga tegelikult mulle meeldib koos perega elada,“ avaldas 21-aastane Selena.

Rafael Nadal

Uskumatu, aga tõsi – 27aastane tennisemängija elab endiselt koos õe ja vanematega. Nadal elan Manacoris, Hispaanias.

Snooki

Jersey Shore“ staarid Snooki ja Jionni elavad koos lapsega Jionni vanematekodu keldris New Jersey`s.

See on nagu ühetoaline korter ja me saame koos aega veeta. Kui vajame lapsega abi või tahame lõunauinakut teha Jionni ema Janice võib meid lapsehoidmisega aidata. Armastan seda,“ sõnas Snooki.

 

Buduaar.ee