Olseni kaksikõed ei ole enam identsed

Kuulsad kaksikõed, kes on sündinud 13. juunil 1986 Californias Sherman Oaksis on tuntud oma isikupäraste stiilide poolest. Nad said tuntuks juba väga varases lapseeas filmis Full House.


Jarnette Olsen
viis oma kaksiktütred juba 1-aastasena ABC situatsioonikomöödia
Full House katsetele Lorimar stuudiosse Culver City´s. Nad meeldisid tegijatele kohe alguses väga, sest nad naersid ja olid kogu aeg rõõmsad. Iga episoodi eest teenisid 1-aastased kaksikõed toona juba 2400 dollarit. Kaksikõdede vanemad olid äärmiselt kavalad ning võitlesid oma võsukeste käekäigu eest nagu emalõvid. Aastal 1989, kui Mary-Kate ja Ashley olid vaid 4-aastased, palkasid nad advokaat Robert Thorne, et kaubelda kaksikute palk nüüd juba 4000 dollarilt 25000 dollarini ning show lõpuks juba 80000 dollarini. Thorne´st sai ka Dualstar Entertainment Group´i tegevdirektor aastal 1993. Enne veel, kui nad said kümne aastaseks olid nad teeninud miljoneid dollareid. 18-aastastena olid nad aga juba ise biljonile dollarile hinnatud isikliku brändi Dualstar omanikud. Ajal mil Mary-Kate võitles anoreksiaga ja puudus koolist aastal 2005, jätkas Ashley oma õpinguid New Yorki Ülikoolis. Nad on olnud juba aastaid noortele moe ikoonideks ning on figureerinud paljude moeajakirjade esikaantel. Tänaseks on Ashley koos Mary-Katega välja andnud ka isikliku moerõivaste kollektsiooni.


Harjeet Mander
vahendab Entertainmentwisele, et Olseni kaksikud ei ole juba mai kuust enam identsed. Nimelt Mary-Kate leidis, et ta on küllalt vana juba, et alustada Los Angelesele omaste iluoperatsioonidega. Nõnda otsustaski ta oma nina kohendada. Mary-Kate palus ka oma õel Ashley´l kosmeetilise ninaoperatsiooni peale mõelda, sest ta on nende sarnasest välimusest sisse võetud. Tänaseks on väiksem nina aga vaid Mary-Kate´l. Erinevad nad ka selle poolest, et Ashley on Mary-Katest natuke lühem, tal on ülahuule kohal mõned tedretäpid ning ta on paremakäeline. Mary-Kate on aga vasakukäeline. Kõmu tekitavad nad aga mõlemad.

Ashley, kes on oma kaksikõest Mary-Katest 2 minutit vanem on hetkel lummatud oma uuest kavalerist seitsmekordsest "Tour de France" võitjast Lance Armstrongist (36), laulja Sheryl Crow endisest kallimast ,kirjutab Entertainmentwisele Diana Barbarich. 21-aastast Ashley´t nähti Lancega suudlemas New Yorki Gramercy Park Hotelli Rose baaris esmaspäeval 29. oktoobril ning päev hiljem nähti neid koos romantilisel õhtusöögil. Samuti nähti neid intiimselt suhtlemas Graydon Carter Waverly Inn restoranis, kus nad ei saanud üksteisest silmi ega käsi lahti. Varem, sellel samal päeval, nähti Lance Armstrongi koos näitleja Owen Wilsoniga samas restoranis. Lance pole Ashleyle esimene vanem mees kellega ta lähedastes suhetes on olnud. Aastatel 2004-2005, ajal kui ta oli vaid 19-aastane, käis ta rikka klubiomaniku Scott Sartianoga. Samuti on ta kohtingutel käinud 35-aastase näitleja Jared Letoga. Ashley peigmeeste nimekirja mahuvad ka Matt Kaplan (kohtingud aastatel 2002-2004) ning Greg Chait (kohtingud aastatel 2005-2007). Mary-Kate Olseni tuntumad kaaslased on olnud David Katzenberg (aastatel 2003-2004), Paris Hiltoni ekspeika Stavros Niarchos III (aastal 2005) ning Maxwell Snow (aastatel 2006-2007).

Pilt: All Over Press

 

/Toimetas Helena-Reet Ennet/