ON SEE VÕIMALIK: MICHAEL SCHUMACHER saab terveks?

ON SEE VÕIMALIK: MICHAEL SCHUMACHER saab terveks?

2013 aasta lõpus toimus legendaarse vormelisõitja Michael Schumacheriga traagiline õnnetus, peale mida kardeti, et tema elu ei suudeta päästa ning isegi täna, mil ta kunstlikus koomas enam ammu ei viibi, pole olukord kiita. Nüüd aga teatas Ferrari vormelitiimi endine juht Luca di Montezemelo, et mees on tervenemas.

2013. aasta lõpus toimus legendaarse vormelisõitja Michael Schumacheriga traagiline õnnetus, peale mida kardeti, et tema elu ei suudeta päästa ning isegi täna, mil ta kunstlikus koomas enam ammu ei viibi, pole olukord kiita. Nüüd aga teatas Ferrari vormelitiimi endine juht Luca di Montezemelo, et mees on tervenemas.

Nimelt ütleb Luca välismeediale antud intervjuus, et Michaeli ravi on hakanud mõjuma ning et tänase seisuga on näha selgeid paranemismärke. Mees usub, et Michael tuleb sellest väga raskest olukorrast välja ning suudab ühel hetkel taas oma perega koos olla ja suhelda. 

Ligikaudu kuu aega varem teatas aga Schumacheri mänedžer Sabine Kehm, et hetkel tuleb leppida lootusega, et ühel hetkel on Michael taas oma lähedaste seas terve ja tugevana, ent midagi enamat ta öelda ei julgenud. Selge on see, et praegusel hetkel Michael siiski ei ole kontaktne, kuid miski pole võimatu ning arstid, kes igapäevaselt Schumacheri ümber toimetavad, teevad endast kõik, et meest aidata.

Schumacher sattus traagilisse suusaõnnetusse 29. detsembril aastal 2013, mil ta kukkus Prantsuse Alpides mäesuusatades peaga vastu kaljut. Olukord oli niivõrd riskantne, et vormeliäss viidi koheselt kunstlikku koomasse, millest ta toodi välja alles 2014. aasta juuni keskpaigas. Praegusel hetkel ravitakse Schumacherit tema Šveitsi kodus ning tema ümber toimetab iga päev terve meeskond eriarste. 

Lootus, et Michael saab terveks, ei kao.

Allikas: mirror