ONE DIRECTIONI STAAR saab endast 10 aastat vanema lauljatariga lapse

6 kommentaari
ONE DIRECTIONI STAAR saab endast 10 aastat vanema lauljatariga lapse

Alles see oli, kui 2008. aastal tutvusime esmakordselt maailmas laineid löönud One Directioni kuttidega. Nüüd, 8 aastat hiljem, on asjad aga jõudnud nii kaugele, et One Directioni laulja Liam Payne ja temast kümme aastat vanem X Factori žüriiliige ja üks maailma seksikaimaid naisi, Cheryl Fernandez-Versini, ootavad pisiperet.

Alles see oli, kui 2008. aastal tutvusime esmakordselt maailmas laineid löönud One Directioni kuttidega. Nüüd, kaheksa aastat hiljem, on asjad aga jõudnud nii kaugele, et One Directioni laulja Liam Payne ja temast kümme aastat vanem “X Factori” žüriiliige ja üks maailma seksikaimaid naisi, Cheryl Fernandez-Versini, ootavad pisiperet.

Kaunitar hakkas Liamiga kurameerima veebruaris pärast lahkuminekut prantslasest Jean-Bernard Fernandez-Versinist. Raseduskõlakaid pole ta küll kommenteerinud, kuid ajakirjandus on tema paisuvat taljet kullipilguga jälginud. Sügisel loobus Cheryl ka “X Factori” kohtuniku tööst, mis tundub olevat märk sellest, et naine otsib rahu ja soovib aja maha võtta.

Cheryl ja Liam tutvusid 2008. aastal “X Factori” võtetel, kui Liam oli vaid 14aastane. “Kõik tahavad olla armunud, kõik tahavad olla õnnelikud,” ütleb saate koreograaf Brian Friedman veebiküljele NEW!. “Ja nüüd nad saavad koos lapse. On naljakas mõelda, kui kaua aega tagasi nad tutvusid.”

Allikas: Teenvogue.com