ONGI NII!? Meghani ja Kate’i vahel puhkenud riid sunnib Sussexeid kolima?

ONGI NII!? Meghani ja Kate’i vahel puhkenud riid sunnib Sussexeid kolima?

Prints William ja tema noorem vend prints Harry on alati väga lähedased olnud. Kuninglikule perekonnale lähedalseisvate allikate sõnul on aga vendade abikaasade vahelt must kass läbi jooksnud ja naised on omavahel sõjajalal. Suhted on lausa sedavõrd jahedad, et prints Harry ja Meghan kolivad Kensingtoni paleest välja, vahendab Daily Mail. 

Daily Maili sõnul on vennad alati väga lähedased olnud, eriti seetõttu, kuna nad noores eas oma ema kaotasid. Nüüd, abielumeestena, pole nende läbikäimine aga enam sugugi nii roosiline, sest kuulu järgi on nende naised omavahel tülli pööranud. 

Mõnda aega tagasi tuli ilmsiks, et Sussexi hertsoginna Meghan ja prints Harry kolivad Kensingtoni paleest ära. Nimelt kinkis kuninganna Elizabeth ll noortele Frogmore Cottage’i, mis saab esiklast ootavale paarile ametlikuks elupaigaks.

Kuigi kolimise taga on ka üsna loogiline põhjus, näiteks on Frogmore’is märksa rohkem magamistube võrreldes Harry ja Meghani seniste eluruumidega, siis väidetavalt on paari lähikondlaste sõnul suurimaks põhjuseks siiski Meghani ja Kate’i omavaheline tüli. Anonüümse allika sõnul on Kate ja Meghan väga erinevad inimesed ning nad ei tule enam omavahel toime.