Online-intervjuu: Lauri Pedaja oma tagumikukarvu maha ei ajaks!

21 kommentaar

Online-intervjuu: Vastas tantsutäht Lauri Pedaja. Lauri sai tuntuks osaledes koolivägivalla probleemi tutvustavas filmis “Klass”. Juuksurina leiba teeniv noormees on endale selged eesmärgid seadnud ja loodab tulevikus edukas juuksur olla.
 

Online-intervjuu: Vastas tantsutäht Lauri Pedaja. Lauri sai tuntuks osaledes koolivägivalla probleemi tutvustavas filmis “Klass”. Juuksurina leiba teeniv noormees on endale selged eesmärgid seadnud ja loodab tulevikus edukas juuksur olla.

 

Mis tants sulle meeldib?
Hetkel on mu lemmik cha-cha-cha ja jive, kui nüüd silmas pidada võistlustantse. Kuid üldiselt olen ma suur balletti austaja.

Kas olid õnnelik, kui sind valiti Tantsud tähtedega saatesse? Ja mis sa arvad sellest, et mitmendaks võid jääda?
Ma olin väga üllatunud, kui mind valiti sinna saatesse. Ma ei hakkaks spekuleerima, et mitmendale kohale ma jõuda võiksin. Esimeses kahes saates ma tantsin kindlasti ja ka viimases, kuna siis on kõik paarid tantsuplatsil.

Mul on selline mure, et juuksed väga õhukesed ja langevad välja. Mida ma peaks kasutama, et nad välja ei langeks ja paksemad tunduksid. Ja kuidas juuste kasvu kiirendada?

Sellistele juukseprobleemi puudutavatele küsimustele on väga keeruline vastata nii. Ma pean ikkagi nägema teie juukseid, katsuma ja uurima, et mis nendega eelnevalt tehtud on jne. Juuste kasvu ei ole võimalik kiirendada. Selliseid vahendeid ei ole olemas.

Milliseid koduseid nippe kasutada, kui juuksed on õhukesed, kuidas sättida neid nii, et nad näeksid kohevamad välja. Millist lõikust endale sellel sügisel teha?

Selleks, et saada kohevust, on lihtne nipp. Külva juuksejuur vahuga üle ja kuivata pead alaspidi. See tõstab põhja ja jätab juukse kohevaks. Mina isiklikult fännan täielikult ühepikkuseid juukseid, ei mingeid järke ega gradueeringuid.
 
Kas soovitad teha poolpüsilokke? Tahaks midagi uut ja mõnusat oma pikkadesse juustesse. Kas sinu salongis on selline teenus olemas ja milline on hind? Kas on ette tulnud juhuseid, kus oled pidanud tegema soengu, mis sulle endale üldse ei meeldi, aga klient soovib seda?
Ma ei soovita püsilokke teha, eriti veel siis, kui juuksed on pikad, kuna esiteks see kahjustab ja teiseks see kasvab megakaua välja. Varsti haarad sirgendajad kätte. Minu salongis on selline teenus täiesti olemas. Vaata siit. Loomulikult on tulnud ette juhuseid, kus ma olen pidanud enda jaoks ikka korraliku jama lõikama, kuid midagi ei ole teha. Inimesed on erinevad ja samuti ka nende maitsed.
 
Vaatasin Reporterist, et tantsimine tuleb Sul päris hästi välja. Kas oled ennem sellega tegelenud?
Ma olen ikka mõnes tantsutunnis käinud, kui teatriklassis õppisin. Aga see on ka kõik. Väiksena koolis jõulupeol sai ka natukene tantsunumbreid tehtud, kuid sellega on asi ka piirdunud. Ma olen täielik tantsuvõhik.
 
Kus omandasid oma juuksurihariduse? Kas plaanid tulevikus välismaale kuulsust taga ajama minna?

Juuksurihariduse ma omandasin THK-s. Välismaale kuulsust ma ei plaani taga ajama minna, kuid tarkust ja haridust küll. Nimelt on plaan järgmine sügis Inglismaale juuksurikooli minna.

Kuidas kõige paremini lõõgastud?
Kõige paremini lõõgastun ma maal, Hallistes oma ema juures. Lihtsalt olles, külastades vanavanemaid ja emmega aega veetes.
 
Kas oled hetkel suhtes?
Ma ei ole suhtes, olen vaba. Umbes kaks ja pool kuud tagasi lõppes mul kolm aastat kestnud suhe, suhe imearmsa ja suurepärase tüdrukuga, kel nimeks Julia.

Mida ütleksid neile, kelle iganenud arvamuse kohaselt peavad juuksuri ametit eelkõige geimehed?
Oleks aeg raamidest välja tulla. Kunagi vaadati ka meeskokkade peale viltu, kuid praegu on see igapäevane asi juba.

Kas sulle meeldib tähelepanu?
Kõigile meeldib tähelepanu. Mina eelistan positiivset ja siirast tähelepanu.

Kas sa oled enda arvates mehelik mees?
Ega ma ennnast nüüd väga machoks küll välimuselt ei pea. Kuid iseloomult olen ma küll ikka mehelik.

Mis on olnud kõige keerulisem soenguteema seoses mõne staariga, nimesid ei pea nimetama?
Keerulisi teemasid ei ole olemas, kui sa oled piisavalt pädev. Aga eks mingeid kompromisse ja asju peab tihti leidma. Staarid ei ole tegelikult nii nõudlikud, kui seda arvatakse. Nad on väga muhedad ja lahedad.

Sa oled oma tädipoja balletitantsija Tiit Helimetsaga sarnane, kas ka sinust oleks võinud saada profitantsija, kas saame seda saates näha?
Sarnasus on mul tõesti oma tädipojaga olemas. Ma tean nii palju, et mul olid olemas kõik füüsilised eeldused, et saada profiks, kuid nüüd on see juba möödas. Eks ole näha, kas minus on seda tantsupisikut võimalik veel äratada.

Kas sul pole tekkinud ideed, peale elu24-s avaldatud “pepu” pilti, et viia ka see alumine korrus juuksurisse?

Korraks tekkis, kuid siis loobusin. Ikkagi minu pepu ja minu karvad. Olen oma kehaga rahul sellisena nagu ta on.

Kas kahtled oma otsuses, et läksid filmi “Klass” tegelaseks? Millised on su tulevikuplaanid?

Ei kahetse, kindlasti mitte! See oli üks parimaid kogemusi mu elus. Tulevikuplaanid on lahtised. Olen praegu täiesti mitme asja vahel ja ei tea, mis edasi saab. Eks kõigepealt tuleb saade üle elada ja siis alles edasi vaatama hakata.

Kuidas suhtud vägivalda?

Vägivald on nõme ja otstarbetu. Me ei ela enam kiviajal, kus käte ja jalgadega tuleb asju selgeks teha.

Millise välimusega naised sulle meeldivad?
Välimus ei ole nüüd nii tähtis ja määrav, muidugi see on boonus. Ma jumaldan lühikesi ja heas vormis naisi.

Milline on sinu arvates seksikas mees?

See, kes viitsib enda eest hoolitseda ja vaatab mida selga paneb.

Kas sa oled gei?
Gei? Ega ikka ei ole küll, kuigi seda enamik arvab. Ei ole aimugi miks. Ma olen väga hetero.

Kas tüdrukud jooksevad sulle tormi?
On ka seda juhtunud, kui on mõnda jooksmismängu mängitud. Aga ma ei arva, et ma nii populaarne mees olen, et tüdrukud mulle tormi jookseksid, kuigi mulle see meeldiks küll.

 

Leemet Prits

Buduaar.ee Tegevtoimetaja