Online-intervjuule vastas Lauri Pihlap: Armastus ei küsi vanust!

Online-intervjuule vastas paljude lemmik Lauri Pihlap aka Lowry. Muusik on silma paistnud omalaadse stiiliga, mis on võlunud tuhandete südameid ja meeli.Nädal aega oli lugejatel võimalus Laurile küsimusi esitada ja vastused neile leiad nüüd siit.

 

Online-intervjuule vastas paljude lemmik Lauri Pihlap aka Lowry. Muusik on silma paistnud omanäolise stiiliga, mis on võlunud tuhandete südameid. Nädal aega oli lugejatel võimalik Laurile küsimusi esitada ja vastused neile leiad nüüd siit.

 

Siiani oled meedia andmetel ainult modellimõõtu naistega aega veetnud, kas see on puhas kokkusattumus, või vaatad sa tõesti ainult seda tüüpi naisi?
Mina ei ümbritse end teadlikult mingisugust tüüpi inimestega. Mul on lihtsalt vedanud, et on suur tutvusringkond ning sõprusseltskond, kus palju kenasid inimesi.

Lauri, on sul olemas tõelisi sõpru, kes sind kõige raskemal hetkel toetaksid?

Jah, mul on väga häid sõpru! Olen selles mõttes õnnelik inimene!

Kas oled riskihimuline?
Võib öelda, et üldiselt olen. Hulljulgeks ma ennast ei pea, kuid riske tuleb võtta.

Kas julgeksid näiteks minna üksinda välismaale (nt USA-sse) ja seal omal käel proovida hakkama saada?
Siiani pole selliseid ettevõtmisi otseselt olnud. Eks elu näitab, milliseid olukordi ette on tulemas. Eks leidub ka tuttavaid siin ja seal, kelle abile saaks loota. Usun, et alati saab kuidagimoodi hakkama.

Kuidas suhtud venelastesse? Kas oskad vene keelt? Saaksid Sa Moskvas Eurovisioonil hakkama? Kui suur on olnud kõige suurem publik?
Minu jaoks pole oluline rahvus, rass ega religioossed vaated. Tähtis on inimene ise. Minu sõprusringkonda kuulub palju erinevatest rahvustest inimesi, sealhulgas ka venelasi. Vene keelt võiksin ma palju paremini osata. Selles mõttes olen enda peale pisut pahane, et koolis vene keele õppimist piisavalt tõsiselt käsile ei võtnud. Aga saan hakkama kui tarvis. Moskvas Eurovisioonil saaksin ka kindlasti hakkama. Kõige suurem publik oli tõenäoliselt 2001. aastal Kopenhaagenis Eurovisioonil. Seal esinesin 2XL’i koosseisus koos Taneli ja Dave’iga Parkeni staadionil 38 000 inimese ees. Enne lõppvõistlust müüdi ka proovidesse pileteid ning need kontserdid toimusid umbes 25 000 inimese ees. Soul Militiaga astusime Tallinnas üles Lenny Kravitz’i soojendusena – rahvast oli vist kusagil 20 000 ringis. Sooloesinejana on siiani suurim publik olnud Rihanna kontserdil – vist 7000 ringis. Jään ootama järgmisi põnevaid kontserte!

Kas usud, et sinu eurolaul lööks suurel võistlusel läbi?
Usun endasse ning oma muusikasse. Tean, et olen konkurentsivõimeline ükskõik kus. “You Ain’t What I Need” on hea lugu. Läbilöök rahvusvahelistel lavadel aga ei olene vaid muusikast ning minust. Seal on väga palju nüansse, millega peab arvestama.

Mitu korda oled tõeliselt kedagi armastanud oma elus?

Armastan elu ning inimesi. Kogu aeg olen armastanud.

Mis tööd teeksid, kui ei saaks olla muusik? Kas oled veel midagi õppinud või tahaksid õppida?
Ma usun, et olen siia maailma sündinud selleks, et muusikat teha. See on minu kutsumus number üks! Aga praegugi teen muusika kõrvalt üht-teist. Raadiotöö on lahe ning tantsumaailm on samuti põnev. Õppimiseks pole kunagi liiga hilja. Eks näis, mis elu toob.

Kas vanus loeb armastuses? Hakkaksid teismelise tüdrukuga sehkendama kui ta Sul pea segamini ajab?
Armastus vist vanust ei küsi. Teismeliste tüdrukutega ma ei sehkenda ning minu pead keegi segi ka ei aja.

Kuidas hoiad end vormis? Jõusaal, dieet, näljutamine või muu?
Jõusaali saab külastatud küll. Püüan ikka regulaarselt seda teha. Dieeti ei pea ja nälgimist ka ei harrasta. Püüan lihtsalt normaalselt toituda.

Kas oled peoloom või rohkem kodune? Kui tihti pidudel käid?
Eks pidutsetud ole küll. Olen väga seltsiv inimene ning üksiolemist ma väga kaua ei talu. Aeg-ajalt on siiski mõnus ka lihtsalt kodus olla. Peoloom olla on vahel ikka tore. Aga enam mitte nii tihti.

Kas Sind on võimalik lähitulevikus näha ka juba välismaistel lavadel ning millal on tulemas uus album?
Välismaiseid lavasid pole hetkel otseselt plaaninud vallutada, kuid kui plaanid tulevad, siis annan sellest ka teada. Uut muusikat vaikselt sepitsen. Selle aasta sees tahaks ikka plaadi ka teha.

Kas oled hea kokk? Millise toiduga võlud? Milline on Sinu firmaroog?
Kokakunst ei ole minu tugev külg. Pole üritanud seda ka väga lihvida. Muna praen, võileibu teen ka. Firmarooga mul pole ning toiduga võluda ei püüa.

Milline on Su naisideaal?
Tark. Heasüdamlik. Hea huumorimeelega. Ilus.

Mõni naljakas seik Sinu esinemiskarjääri jooksul?

Üks naljakamaid esinemisi leidis aset 2001. aastal Soomes ansambliga 2XL. Meid oli kutsutud sinna ühele üritusele, kus esinesid mitmed erinevad Soome artistid ning meile edastatud info kohaselt pidi sinna tulema ka mitmeid plaadifirmade esindajaid vaatama, mida meie teeme. Juba Helsingisse jõudes saime aru, et kõik hakkab viltu vedama. Olime palunud nelja peamikrofoni, sest meie kava oli ette valmistatud koreograafiaga ühes. Selgus, et mikrofone pole. Tükk aega veensime inimesi, et PEAME need peamikrofonid saama. Lõpuks saimegi, kuid töötas neist vaid 2. Soundcheck oli katastroof ning venis 1,5 tunni pikkuseks. Rahvas oli juba seal öölokaalis sees ning kuulas/vaatas, kuidas me oma läikivates esinemiskostüümides proovi tegime. Öölokaal oli puidust põrandaga, ümberringi olid traktorid ja rehad ning koht meenutas kauboifilmidest nähtud saloon’i. Riideid pidime vahetama ülipisikeses ruumis, kus passis veel umbes 15 inimest ning sinna oli litsutud vähemalt 50 inimese üleriided. Üks kohalik muusikaprodutsent, kellega olime eelnevalt Soomes käinud muusikat lindistamas, pidi üles astuma oma bändiga. Ta mängis ise kitarri. Ta oli aga ennast selles inimesi täis “kapis” silmini purju joonud ning magas oma kitarri otsas. Taanist spetsiaalselt meie esinemist vaatama sõitnud tuttav promootor oli kogu sellest fiaskost nii häiritud, et võttis ka veidi kangemat kraami ning muutus ülemeelikuks ning hakkas ennast täiesti random viisil lõbustama. Nimelt, raputas ta magavale kitarristile soola pähe ning naeris:” Näete posid – lund sajab.” Tegime tujutule purjus publikule 3 lugu oma mittetöötavate mikrofonidega ning loomulikult polnud kohal ka mitte ühtegi plaadifirmade esindajat. Jumal tänatud, et ei olnud ka. See oli FIASKO! Aastaid hiljem aga supernaljakas meenutada!

Millal otsustasid laulmisega algust teha ja milline oli Su esimene lavakogemus?
Laulma hakasin neljaselt. Unistus lauljakarjäärist saabus aga kui olin 11. Üks esimesi lavakogemusi, mida mäletan, oli umbes 5-aastaselt. Linnahallis toimus suur jõulukontsert ning mina laulsin solistina lugu “The First Noel”. Uhke tunne oli.

Milline on parim pohmelliravi?
Vesi ja uni.

Kumb on parem, kas jalgpall või seks?

Seks.

Mida oled õppinud oma isalt?
Oleme isaga väga sarnased. Üdini muusikud. Olen õppinud jääma iseendaks. Tegema asju, mis on tõeliselt südamelähedased. Tähtis on olla iseenda vastu aus. Usun, et seda me ka oleme.

Kas vaatad oma siluetti poeakendelt või mujalt?

Kes ütleb, et ei vaata, see ikka luiskab natukene!


Milline on olnud Sinu elu kõige
piinlikum hetk?
See oli nii piinlik, et ma ei taha sellest rääkida!

Milline Sa koolis olid? Tagasihoidlik või kraakleja?
Kraakleja pole ma kunagi olnud. Väga tagasihoidlik ka mitte. Olin selline klassi kloun. Oli vaja ikka nalja teha, esineda ja teiste meelt lahutada. Ega ma suurt muutunud pole.

 

Leemet Prits

Buduaar.ee Tegevtoimetaja