ÕNN JÄI ÜÜRIKESEKS: seltskonnastaar Paris Hilton on jälle vallaline

ÕNN JÄI ÜÜRIKESEKS: seltskonnastaar Paris Hilton on jälle vallaline

Seltskonnakaunitar Paris Hilton andis läbi sotsiaalmeedia teada, et tema suhe näitleja Chris Zylkaga on läbi. Paar kihlus aasta alguses ning Parisele oli see juba kolmas kihlus, vahendab ajakiri Elle. 

Hiltonile lähedaste allikate sõnul jättis ta Chris Zylka maha juba mitu nädalat tagasi. Paar kihlus käesoleva aasta jaanuaris suusareisil Aspenisse, selleks ajaks olid nad koos olnud vaid napi aasta. Paarikese sõpru lahkuminek aga ei üllatanud – kõik olevat tundnud, et pulmadeni asi nagunii ei jõua, ehkki Chris libistas oma kuulsa kallima sõrme kaks miljonit dollarit maksva kihlasõrmuse. “Nad lükkasid 11. novembriks plaanitud pulmad edasi, ilma et oleks uut kuupäeva teatanud.”

“Usun, et kõik juhtub põhjusega. Inimesed muutuvad, et sa õpiksid lahti laskma,” kommenteeris kaunitar oma lahkuminekut Instagrami vahendusel kuulsa Marilyn Monroe tsitaadiga. “Asjad lähevad valesti, et sa hindaksid neid, kui kõik on hästi. Sa usud valesid ja lõpuks õpid usaldama ainult ennast. Ja vahel kukuvad head asjad kokku, et veel paremad asjad saaksid tulla kokku.”

Paris oli aastatel 2002-2003 kihlatud modell Jason Shaw’ga. Ta pidi abielluma ka 2005. aastal – sedapuhku Paris Kasidokostas Latsisega.

Sarnased artiklid