ONTIKA MÕISA OMANIKU abikaasa: “Ma ei taha enam Kallelt raha küsida!”

ONTIKA MÕISA OMANIKU abikaasa: “Ma ei taha enam Kallelt raha küsida!”

Soome läbi aegade kuulsaima mäesuustaja ja Ontika mõisa omaniku Kalle Palanderi abikaasa Riina-Maija Palander rääkis hiljuti ajakirjale MeNaiset antud intervjuus, et talle ei meeldi enam mehest majanduslikult sõltuda ning ühtlasi tunnistas, et on viimasel ajal väga palju enda ja Kalle suhte peale mõelnud. 

Riina-Maija ja Kalle peavad lähitulevikus vastu võtma tähtsa otsuse: kas nad jäävad praegusesse elukohta Prantsusmaal või tulevad tagasi Soome. Naine sõnas, et talle oleks tagasitulek väga meele järele, sest talle on pakutud tööd Helsingis maaklerina. 

“Vajan oma raha ja väljakutseid. Pelgalt suurpere pööritamine ei toimi enam minu jaoks. Nii kaua kui elame Prantsusmaal, olen justkui kahevahel,” sõnas Riina-Maija ja lisas, et otsusega on seotud siiski ka palju muid tegureid. “Ma ei taha enam Kallelt raha küsida. See on toiminud siiani, kuid mitte enam. Inimesed ja olukorrad muutuvad.”

Riina-Maija avaldab, et tema on tunduvalt kokkuhoidlikum ja kulutab ainult asjadele, mida tõesti vaja on. “Välised staatused ja firmamärgid ei mängi minu jaoks rolli. Mulle meeldib kõrvalt vaadata, kui olulised on osade inimeste jaoks see, et rikkus oleks näha ja haiseks juba kaugele.”

Viimasel ajal on naine mõelnud ka enda ja Kalle suhte peale. Ta tahaks planeerida ühist tulevikku, kuid mehe kiire eluviisi tõttu on see väga raske. “Sooviksin enda kõrvale partnerit, kellega saaks argipäeva jagada. Olen kasvanud suureks ja mõistnud, kui lahe inimene ma tegelikult olen. Mind ei saa enam kaheks nädalaks koju ilma tähelepanuta jätta. Ma tean, mida ma väärt olen ja Kalle saab sellest aru.”

Sarnased artiklid