ÕÕVASTAV JUHTUM: tõsielusarja pereema piinas oma lapsi eriti julmal moel

Youtube`i keskkonnas oleval videoblogil “Fantastic Adventures” ehk “Fantastilised seiklused” on üle 250 miljoni vaatamise ning ligi 800 000 tellijat. Hiljuti vahistas aga Arizona politsei videodest tuntud suurpere ema, keda süüdistatakse oma adoptiivlaste piinamises, vahendab CNN. 

Iganädalased videod seitsme toreda lapse arengust on Youtube`i keskkonnas väga populaarsed. Fassaadi tagant tuli ilmsiks aga õõvastav tõsielu. Nimelt osutus lastekaitseametnike kontrollkäigul Machelle Hobsoni kodu piinakambriks. Pereema jättis oma lapsed mitmeks päevaks nälga, sundis neid jäisesse vannivette istuma ning lukustas nad seinakappi. 

Kui lastel polnud repliigid peas või nad ei pidanud videote tegemise ajal ennast korralikult üleval, pritsis Machelle neile pipragaasi silma. Tüdrukutele pihustas naine pipragaasi ka suguelunditele. Ühte poega peksis Machelle nii püksirihma kui ka riidepuuga ning vigastas tema suguelundit. 

Lapsed rääkisid sotsiaalametnikele sedagi, et nad pole aastaid koolis käinud  ema võttis nad koolist ära, et õpingud videosarja väntamist ei segaks.

Naine võeti vahi alla, süüdistatuna laste pilastamises, peksmises, unarusse jätmises ning neilt vabaduse võtmises. Samuti sulges Youtube tema videokanali.