ÕÕVASTAVAD FOTOD: MODELLI silmast hakkas lillat vedelikku välja voolama

Enne, kui sammud tätoveerija juurde seada, tasub veenduda tegija professionaalsuses ning siinkohal kehtib kindlasti ütlus: pigem karta, kui kahetseda. Nooruke Kanada modell Catt Gallinger soovis silmatätoveeringut, mis aga ebaõnnestus ning tulemus on lausa õõvastav.

Enne, kui sammud tätoveerija juurde sead, tasub veenduda tegija professionaalsuses ning siinkohal kehtib kindlasti ütlus: pigem karta kui kahetseda. Nooruke Kanada modell Catt Gallinger soovis silmatätoveeringut, mis aga ebaõnnestus ning tulemus on lausa õõvastav.

Gatt soovis tätoveeringut, mille tulemusena värvitakse ära silmavalged ning iseenesest on taoline tätoveering täiesti teostatav, ent paraku tätoveerija, kelle juurde ta oma sooviga läks, oli amatöör.

Pärast tätoveerija juures käimist tundis Gatt peagi, et midagi on väga valesti ning ta märkas, et tema silmast on hakanud lillakat vedelikku välja immitsema. Naine tegi oma olukorrast fotod ja postitas need hoiatuseks oma Facebooki lehele.

Ta andis intervjuu ka välismeediaportaalile The Sun, kus ta räägib, et hetkel on ta vasakust silmast pime ning arstide sõnul ei pruugi tema nägemine sajaprotsendiliselt enam kunagi taastuda.

Pilte näed Gatti Facebooki lehel siin