Oprah rääkis oma elu tabanud tragöödiatest

Oprah rääkis oma elu tabanud tragöödiatest

Oprah Winfrey meenutas CNN kanali vestlussaates oma rasket lapsepõlve.

Oprah Winfrey meenutas CNN kanali vestlussaates oma rasket lapsepõlve.

Oprah Winfrey lapsepõlv oli kõike muud kui kerge. 9aastaselt kasutati teda seksuaalselt ära ning 14aastaselt jäi ta rasedaks.

Teismelise raseduse taustaks oli Oprah’ sõnul hulk ”halbu valikuid; see, et tal ei olnud mingeid piiranguid ning seksuaalne ärakasutamine, mis algas, kui ta oli üheksane”.

Oprah’ ema oli tütre kodunt välja ajanud ning seega elas ta isa juures. Rasedus jäi isa eest saladuseks, kuid distsipliin oli kõva ning isa teatas, et tütar ei tohi olla häbiplekiks.

”Ma näen oma tütart pigem mööda Cumberlandi jõge alla voolamas, kui toomas perekonnale häbi, saades abieluvälise lapse,” mäletab Oprah oma isa ütlevat. ”Sedasi ütles ta mulle ja ma teadsin, et olen rase. Arvasin, et sellisel juhul pean ennast ära tapma.”

Oprah ei püüdnud küll enesetappu teha, kuid tunnistab, et püüdis saada tähelepanu omapärasel viisil, puhastusvahendi joomisega.

Teismelisel Oprah’l polnud oma üsas kasvava lapse vastu mingeid tundeid. Kui rasedus lõppes nurisünnitusega, oli ta kergendunud ning tundis, et oli saanud teise võimaluse.

”Läksin tagasi kooli ning keegi ei teadnud mu läbielamistest midagi. Kui keegi oleks teadnud, poleks minust saanud õpilasnõukogu direktorit, ma ei oleks võitnud Miss Fire Prevention tiitlit ja mind ei oleks valitud teiseks Tennessee’d esindavaks nooreks Valges Majas toimunud noortekonverentsile.”

Oprah rääkis oma elu tabanud tragöödiatest CNN kanali uues Piers Morgani juhitavas vestlussaates.

 

Buduaar.ee