Oprah valiti meelelahutus- maailma mõjukaimaks naiseks

Oprah valiti meelelahutus- maailma mõjukaimaks naiseks

The Hollywood Reporter kuulutas hiljuti välja 2008 aasta meelelahutusmaailma TOP100 naist, nagu arvata võis, on kõige mõjuvõimsam naine meelelahutusmaailmas Oprah, kelle jutusaateid on võimalik jälgida argipäeviti ka Eestis Kanal11-s. Väljaanne ütleb, et Oprah saade on kõige vaadatud naiste saade Ameerikas. “See, mida Oprah mõtleb, läheb korda kogu Ameerikale.” Teiselt kohalt leiab Disney meelelahutusäri presidendi Anne Sweeney ning maineka tabeli kolmandal kohal on Amy Pascal, Sony Pictures Entertainment MPG juhatuse esinaine.

The Hollywood Reporter kuulutas hiljuti välja 2008 aasta meelelahutusmaailma TOP100 naist. Nagu arvata võis, on kõige mõjuvõimsam naine meelelahutusmaailmas Oprah, kelle jutusaateid on võimalik jälgida argipäeviti ka Eestis Kanal11-s. Väljaanne ütleb, et Oprah saade on kõige vaadatud naiste saade Ameerikas. “See, mida Oprah mõtleb, läheb korda kogu Ameerikale.” Oprah positsiooni ühiskonnas näitab ka see, et Marylandi Ülikooli majandusanalüütikute meelest tõi Oprah oma toetusega uuele Ameerika presidendile Barack Obamale enam kui miljon lisahäält.

Teiselt kohalt leiab Disney meelelahutusäri presidendi Anne Sweeney ning maineka tabeli kolmandal kohal on Amy Pascal, Sony Pictures Entertainment MPG juhatuse esinaine.

Samas tabelis võib leida 24ndalt kohalt Angelina Jolie ja 36ndalt kohalt Tyra Banksi.

TOP100 leiad SIIT, kus klikkides nimele saad lugeda iga naise kohta ka rohkem infot.