Osale uuel, põneval tutvumisõhtul – Kiirkohtingul!

Osale uuel, põneval tutvumisõhtul – Kiirkohtingul!

Maailmas ülipopulaarne tutvumissüritus Kiirkohting on põnev võimalus tutvuda uute ja huvitavate vallaliste inimestega ning leida endale uusi sõpru või keegi eriline. Ainus, mis vaja, on minna kohale ja olla avatud  uutele võimalustele.
Garanteeritud on lõbus õhtu, uued toredad tutvused ja mõnus pidu.

Maailmas ülipopulaarne tutvumissüritus Kiirkohting on põnev võimalus tutvuda uute ja huvitavate vallaliste inimestega ning leida endale uusi sõpru või keegi eriline. Ainus, mis vaja, on minna kohale ja olla avatud  uutele võimalustele. Garanteeritud on lõbus õhtu, uued toredad tutvused ja mõnus pidu.

Üritus toimub kolmes keeles – eesti, vene ja inglise, seega keelebarjääri pärast muretsema ei pea. Esimene üritus toimub reedel, 30.11.2012, kell 20.00 TTÜ Tudengimajas ( Ehitajate tee 5). Osalejate arv on piiratud – 20 meest ja 20 naist. Ootame osalema toredaid avameelseid mehi ja naisi. Naised pannakse istuma laudadesse, mehed liiguvad õhtujuhi märguannete saatel lauast lauda, kuni on kohtunud ja vestelnud kõigi üritusel osalevate naistega. Iga partneriga on vestlemiseks teatud aeg.

Osalemiseks peaksid end registreerima enne 30.11.2012 kell 14.00, kirjutades oma soo, ees- ja perekonnanime, telefoninumbri ja millises grupis tahad osaleda (eesti, inglise, vene) e-mailile. Info on konfidentsiaalne.

Palju kirge, unustamatud emotsioonid, põnev atmosfäär ja tasuta sushi Fudziyama Sushilt ootavad sind!

Sponsorid Fudziyama Sushi ja Cubanita Live Cafe

Pärast Kiirkohtingut kell 23.00 hakkab ka afterparty, kus esinevad suurepärased artistid
–    James Thomas – Los Angelesest
–    Terve öö keerutab plaate DJ Oganes Lätist
–    Maagiline etteaste mustkunstnik Alex´ilt Eestist

Vanus: 18+
Hind: 10€
Lisainfo Facebookis