Otsime Sebastiani juuksemodelli!

Kui tahad saada  Sebastiani uute toodete juuksemodelliks Kairi Viigi juuksurisalongis Tallinnas, siis osale konkursil. Sul on võimalus saada Sebastiani juuksehooldustoodetega tasuta trendikas juukselõikus, värvimine ja soeng.  Sinu eest hoolitseb üks tunnustatumaid juuksureid Kairi Viik. Kui tahad saada  Sebastiani uute toodete juuksemodelliks Kairi Viigi juuksurisalongis Tallinnas, siis osale konkursil. Sul on võimalus saada Sebastiani juuksehooldustoodetega tasuta trendikas juukselõikus, värvimine ja soeng.  Sinu eest hoolitseb üks tunnustatumaid juuksureid Kairi Viik. 

Saada hiljemalt 5.mai lõunaks aadressile konkurss@buduaar.ee  oma pilt, nimi, vanus ja kontaktnumber ning lisa põhjus, miks me peaksime just Sind valima modelliks. Sul võivad olla nii pikad kui lühikesed juuksed, värvitud või töötlemata juuksed- modelliks võib saada igaüks, kes on Buduaari registreerunud kasutaja.

Arvestades juuksuri nõuandeid, Sinu soove ja juuste seisukorda on Sul võimalus saada ravimaski, värvida või toonida juukseid ning lõigata uus suvine soeng. Buduaar kirjutab sellest ka loo, Sind pildistatakse ja Sul on võimalus näidata kõigile Eesti naistele, mis on sellel suvel moes.

Saada oma E-kiri 5.maiks, samal päeval võtame ühendust võitjaga. Kairi Viigi salong ootab võitjat juba 9.mail.