ÕUDNE VAATEPILT: ROOTSI KAUNITAR kattis oma keha menstruatsiooniverega

ÕUDNE VAATEPILT: ROOTSI KAUNITAR kattis oma keha menstruatsiooniverega

Rootsi blogija, fotograaf ja naturaalse elu kirglik austaja Maxinne Björk tegi oma Instagrami kontole mõni aeg tagasi üsnagi jahmatava postituse, kus ta on üleni kokku määritud oma menstruatsiooniverega. Pildi juurde lisas naine selgitava kommentaari, kus ta toob välja põhjuse, miks ta ennast verega kokku määris ning seejärel veel alasti muru sisse püherdama läks.

Maxinne kirjutab, et ta tuli koju pärast pikka ja väga lõbusat päeva ning tundis, et temas on väga palju emotsioone, millega ta enne tegeleda ei jõudnud ning ta surus need tunded kõik alla. Ta istus maha, tegi hingamisharjutusi ning tundis äkitselt suurt tungi oma keha menstruatsiooniverega kokku määrida. Ilma pikema mõtlemiseta Maxinne just seda ka tegi.

“Määrisin ennast üleni oma menstruatsiooniverega kokku ja siis püherdasin alasti oma koduaia murul. Ma nuusutasin maad ja hakkasin nutma. Nutma nii õnnest kui ka kurbusest. Pärast nutmist hakkasin ma aga hoopis naerma. Ma olen nii õnnelik, et minu ema on minu elus ja me mõlemad aitame teineteist, et selles maailmas toime tulla.”

Postitust näed ka Maxinne Instagrami kontolt siin