PALJASTAVAD FOTOD: KENDALL JENNER tähistas 21. sünnipäeva!

PALJASTAVAD FOTOD: KENDALL JENNER tähistas 21. sünnipäeva!

Kardashianite võsuke Kendall Jenner tähistas neljapäeval, 3. novembril on 21. sünnipäeva, mis tähendab, et nüüdsest alates on ta seaduse ees ametlikult täiskasvanud naine. Sünnipäev hõlmas endas tervet rida erinevaid glamuurseid üritusi ning loomulikult olid kõikjal kohal fotograafid, kes Kendall’i seltskonda iga nurga alt pildile püüda üritasid.

Kardashianite võsuke Kendall Jenner tähistas neljapäeval, 3. novembril on 21. sünnipäeva, mis tähendab, et nüüdsest alates on ta seaduse ees ametlikult täiskasvanud naine. Sünnipäev hõlmas endas tervet rida erinevaid glamuurseid üritusi ning loomulikult olid kõikjal kohal fotograafid, kes Kendalli seltskonda iga nurga alt pildile püüda üritasid.

Kendall nägi oma sünnipäeval välja nagu tõeline diiva ning nagu diivale kohane, olid tal igal sammul kõrval ka turvamehed, kes vajadusel ka käe ulatasid, et kõrgetel kontsadel neiud saaksid vigastamata näiteks autost väljuda.

Riietuseks oli Kendall valinud musta liibuva ning kohati läbipaistva kostüümi, kus tähelepanu püüdis rohekasmust karv tema õlal ning hiljem kandis naine vägagi paljastavat hõbedast kleidikest, mis jättis paljaks nii selja kui ka säärejooksu ning ka dekoltee polnud just kõige kiivamalt varjatud.

Kuidas sulle Kendalli sünnipäevariietus meeldib?