PALJASTAVAD FOTOD: SELENA GOMEZ päästis kehavõlud valla

Mood on paljuski maitse küsimus ning nagu öeldakse, siis maitse üle ei vaielda, ent kuulsate staaride välimus ja riietus on paratamatult alati kriitikute tähelepanu all. Popstaar Selena Gomez ilmus hiljuti fotograafide pilgu ette kandes üsnagi intrigeeriva lõikega kleiti.

Mood on paljuski maitse küsimus ning nagu öeldakse, siis maitse üle ei vaielda, ent kuulsate staaride välimus ja riietus on paratamatult alati kriitikute tähelepanu all. Popstaar Selena Gomez ilmus hiljuti fotograafide pilgu ette, kandes üsnagi intrigeeriva lõikega kleiti.

Nimelt nähti Selenat New Yorgi tänavatel kleidis, mis kogu tähelepanu ootamatult sügavale lõikele tõmbas – lisaks avarale dekolteele paljastas riietus ka naise kõhu ning osaliselt isegi piirkonna alakõhu juures. Kleidi juurde oli Selena sobitanud lahtised lihtsa tegumoega kingad ning ta nägi igati stiilne välja.

Täpiks kogu välimuse peal on aga punased varbaküüned ning laitmatut soengut ei saa samuti mainimata jätta – ilmselt unistavad paljud naised niivõrd paksudest kiharatest.