Paljud staarid toetavad Jennifer Hudsoni sellel raskel hetkel

18 kommentaari

Erinevad staarid on teinud avaldusi Jennifer Hudsoni ja tema pere toetuseks. Nende seas Barack Obama, American Idol kohtunik Randy Jackson ja “Dreamgirls” teises peaosas olev Anika Noni Rose:

Erinevad staarid on teinud avaldusi Jennifer Hudsoni ja tema pere toetuseks. Nende seas Barack Obama, American Idol kohtunik Randy Jackson ja “Dreamgirls” teises peaosas olev Anika Noni Rose:

“Michelle ja mina olime täielikult murest murtud, kui kuulsime sellest kujuteldamatust tragöödiast ja tahame, et Jennifer teaks, et ta on meie mõtetes ja palvetes sellel raskel ajal,” ütles Obama. “Me palvetame ka selle eest, et tema õepoeg kiirelt ja turvaliselt naaseks.”

“Minu süda ja hing tunneb temale ja ta perele kaasa,” ütles Randy Jackson ajakirjale People. “Selline suur tragöödia ja ma ei suuda uskuda, et see on võimalik. Paula Abdul ja mina rääkisime sellest ja see on lihtsalt nii kurb. Ma jätsin mõned teated talle, et ta teaks, et ma olen tema jaoks olemas. Maailm on nii kole koht hetkel.”

Anika Noni Rose avaldas ka kaastunnet: “Ma tean, et Jennifer oli oma ema ja vennaga väga lähedane. Ma palvetan selle eest, et pere leiaks rahu,” ütles ta. “Minu mõtted ja palved on koos Jenniferi, Julia ja Julianiga sellel kohutaval ajal.”

Lisainfo siit

 

Kärt Teorein

toimetaja