Pam ihkab pensionile

Hollywoodis on uus "trend" – nimelt pensionile jäämine, maale kolimine
ja laste "adopteerimine" ning kasvatamine. Ihatakse rahu ja vaikust
ning selle varjus loomulikult kõvasti enda promomist.

Hollywoodis on uus "trend" – nimelt pensionile jäämine, maale kolimine ja laste "adopteerimine" ning kasvatamine. Ihatakse rahu ja vaikust ning selle varjus loomulikult kõvasti enda promomist.

Alles see oli kui Brad Pitt teatas, et ta tahab pensionile jääda, et ta kavatseb ehk paar suurt filmirolli oma elus veel mängida aga et näitlemine on rohkem "noorte poiste" pärusmaa. Nelja lapse kasvatamine on ühel California kuumimal mehel võhma üsna välja võtnud. Nüüd aga kuulutab seda sama ka Pamela Anderson.

Pamela, kes elab üsna metsikut elu koos abikaasa Rick Salomon´iga, tunnistab, et seda pole enam kauaks. 8 detsembril lõpetab ta oma lepingulise töö Las Vegases ning plaanib pöörduda tagasi Malibu koju "täiskohaga emmena" . Anderson lisab: "Mulle tehakse pidevalt pakkumisi filmidesse ja televisiooni. Ma ütlen kõigele ei. See ajab mu agendi täiesti endast välja."

Nüüd siis plaanib ta avalikust elust täielikku tagasitõmbumist. "Viis aastat veel ja ma kavatsen kolida Kanadasse" ütles Pam. "Mul on seal maad ja on aeg sinna kolida", vahedab WENN kuulsa sekspommi mõtteid.

Intervjuu lõpus palub ta ka oma eksidele meelde tuletada, et ta on väga õnnelik oma praeguse abikaasa Rick Salomoniga ning et tema on elus edasi läinud, ning soovitab seda ka eksidel teha. Vot nii.

 

/Toimetas: Helena-Reet Ennet/