Pandre: Jutt The Sun’i lahkuminekust on absurdne!

"Töötame uue materjali kallal, anname kontserte ning valmistame ette
uue video filmimist," ütleb The Sun'i kitarrist Danel Pandre Buduaarile
vastuväiteks erinevates meedikanalites liikvele läinud jutule, justkui
tänu muutustele The Sun'is on bänd lagunemas.

"Töötame uue materjali kallal, anname kontserte ning valmistame ette uue video filmimist," ütleb The Sun'i kitarrist Danel Pandre Buduaarile vastuväiteks erinevates meedikanalites liikvele läinud jutule, justkui tänu muutustele The Sun'is on bänd lagunemas.

Alguse sai see Tanel Padar & The Sun'i kodulehel olnud teatest, et bändi ootab ees koosseisumuudatus. Bändist lahkus Meelis Tauk. Põhjuseks erinevad vaated bändi tuleviku ja loomingu suhtes.

"Jutt meie enneaegsest hingusele minekust on pisut liialdatud. Kui mitte öelda, et täiesti absurdne väide," räägib bändi kitarrist Danel. "See, kui liikmed vahetuvad erimeelsuste tõttu, mis puudutavad ainult loomingulisi küsimusi, näitab üheselt seda, et on soov millegi poole liikuda ja midagi saavutada, mitte susside sahisedes käidud rada tallata."

Ka trummar Kaspar Kalluste aeg bändis jäi lühikeseks, kuna noormees käib koolis ning ta katsetab erinevaid stiile ja projekte. "Kaspar on väga hea muusik ning hea sõber, keda on meil kõigil alati suur rõõm kohata. "Määravaks sai ka Borka naasmine Ameerikast, kes oli The Sun'i trummar enne Kasparit. "Borka on täpselt see trummar, kes paneb bändi kõlama nii nagu peab. "

Buduaar uuris veel, kuhu kadusid taustalauljannad Marvi Vallaste ja Marilin Kongo. "Marvi ja Mariliniga tegime algse kokkuleppe kümne kontserdi peale 2007. aasta juunis. Koostöö sujus ning kümnest päevast sai kümme kuud. Põhjus, miks koos musitseerimine lõppes, on see, et The Sun katsetab pidevalt uusi stiile, sound'e, seadeid ning tundus, et niiöelda maskuliinne rock'n'roll on see, mis bändile sobib versus, et kõik noodid on puhtalt lauldud. Marvi ja Marilin on nii vinged lauljad, et nendest kuuleme me lähiajal kindlasti väga palju."

Danel lükkab ümber ka müüdi nagu oleks Tanel Padar kõikide vallandamisotsuste taga. "Kaalukaid otsuseid ei tehta kindlasti hetkeliste emotsioonide ajel. Tanelil on bändis võrdne hääl otsustamaks ükskõik millist üldist küsimust."

/Marko Tubli/