Pariis, London, Cannes – Charlene Rennit tähistab 25. juubelit

Pariis, London, Cannes – Charlene Rennit tähistab 25. juubelit

Juba pikemat aega Abu Dhabis elav ja töötav kaunitar Charlene Rennit tähistas 7. mail oma 25. juubelit. Kohale oli tulnud paarkümmend lähedasemat sõpra eri maailmanurkadest, sünnipäev algas piduliku õhtusöögiga ning kestis varajaste hommikutundideni, kuid õige sünnipäeva tähistamine on alles ees, rääkis Charlene Buduaarile.  

Juba pikemat aega Abu Dhabis elav ja töötav kaunitar Charlene Rennit tähistas 7. mail oma 25. juubelit. Kohale oli tulnud paarkümmend lähedasemat sõpra eri maailmapaigust, sünnipäev algas piduliku õhtusöögiga ning kestis varajaste hommikutundideni, kuid õige sünnipäeva tähistamine on alles ees, rääkis Charlene Buduaarile.

“Kuna minu sünnipäev langes sel aastal esmaspäevale, ei plaaninud väga suurt pidu, sest järgmisel hommikul pidin taas tööle minema. Üritus algas piduliku õhtusöögiga Emirates Palace´is, Hakkasan´is, mis on minu lemmikrestoran Abu Dhabis. Kohale tulid umbes 20 lähedasemat sõpra nii siit kui mujalt maailmast. Algul olime kõik rahulikult meelestatud, teadsime, et pikka pidu sel õhtul ei pea, siiski päris nii ei läinud,” naerab Charlene ning lisab: ”Koosviibimine lõppes umbes poole viie paiku varahommikul, mis on Abu Dhabile päris tavapäratu kellaaeg, õnneks tuli restoran meile vastu ja koht hoiti lahti. Kui aus olla, siis see oli vist parim sünnipäev, mis mul kunagi olnud on, suurt tralli polnud, kõik oli viisakuse piirides, imemaitsvad söögid & joogid, mõnus atmosfäär ning kallid inimesed.”

“Suurem pidu on alles ees, see toimub Cannes´is, millele järgneb Pariis ja London, kus loodetavasti ka nende sõpradega aeg saab tasa tehtud, keda ma väga pikka aega näinud pole,” ütleb Charlene, et õiged pidustused on alles ees ja need tulevad suurejoonelised. “Ma pole viimase pooleteise aasta jooksul kordagi tõeliselt puhata saanud ja tööd on olnud metsikult. Seega olen ühe korraliku puhkuse välja teeninud, ma ei kavatse kaasa võtta ei töötelefoni ega ka laptop´i, vaatame, kuidas õnnestub. Kindel on see, et 25 on palju parem olla kui 16, naudin elu täiel rinnal,” ootab kaunitari peagi ees pikem puhkus, mille ta veedab reisides.

Karin Karu