Pärnust pärit Helve Pärna oskab inimesi energiapildi abil terveks teha

9 kommentaari
Pärnust pärit Helve Pärna oskab inimesi energiapildi abil terveks teha

Helve Pärna on Pärnust pärit kolme lapse ema, kelle igapäevatööks on energiapiltide tegemine nii personaalsel kui ka universaalsel tasandil. Lisaks annab Helve joogatunde ning viib läbi Reiki koolitusi. Buduaar uuris Helve käest energiapiltide tegemise kohta lähemalt – mida tähendab energiapildi loomine ja kuidas see inimesele kasulik on? 

Helve Pärna on Pärnust pärit kolme lapse ema, kelle igapäevatööks on energiapiltide tegemine nii personaalsel kui ka universaalsel tasandil. Lisaks annab Helve joogatunde ning viib läbi Reiki koolitusi. Buduaar uuris Helve käest energiapiltide tegemise kohta lähemalt – mida tähendab energiapildi loomine ja kuidas see inimesele kasulik on? 

Viimased kaheksa aastat energiapiltide kanaldamisega tegelenud Helve jõudis selleni iseenda tundma õppimise kaudu. “Energiapiltide ehk hingepiltide tegemiseni olen jõudnud läbi kulgemise, läbi oma tee, ma pole seda otseselt kellegi käest õppinud, see kõik on tulnud minu seest. Siiski konsulteerimas ning hingeliselt vestlemas olen käinud küll ja seda proua Salme Allikheina juures. Ta on imeline naine!” tõdeb Helve ning jätkab: “Minu tee energiapiltide kanaldamiseni sai alguse ilmselt siis, kui sündisin. Kui aga õpingutest kui sellistest rääkida, siis alguseks võiksin lugeda aroomiterapeudiks õppimist. Aroomid, värvid, muusika, loodus – need on minu hinge jaoks kõige suuremad informatsiooniallikad,” kirjeldab Helve oma teekonda energiapiltide loomiseni.

Helve on õppinud Reiki õpetajaks/meistriks, aroomiterapeudiks, jooga õpetajaks, massööriks. “Kõik need alad, millega tegelen, on omavahel seotud, need kõik aitavad mul iseendast sügavamalt aru saada. Olen jõudnud järelduseni, et just oma energiapildi abil on võimalik vabaneda kõigest ebaolulisest siin elus ning jõuda välja armastuseni. Kõikide puhastavate tehnikate eesmärgiks on ilu, harmoonia, kõrgema mina taasleidmine, puhtus, headus ja armastus. Inimese energiapilt aitab tal vabaneda haigustest, kõikvõimalikest negatiivsetest asjadest, inimene muutub ja õpib läbi oma energiapildi elust ja iseendast paremini aru saama ning elu õigeid väärtusi hindama. Inimesel on vaja uskuda oma energiapilti! Pildil kajastuv energiamuster tekitab vaatlejal energiamuundumise protsessi, pilti vaadates võib ka mediteerida ja iseennast kuulama õppida. Universumi seaduse kohaselt ei toimu inimese energiapildi muutus mitte kunagi negatiivsemaks, vaid alati paremaks – alati ilu, armastuse ja harmoonia ning tasakaalu saavutamise poole,” tõdeb Helve, et energiapildi abil on võimalik iseennast paremini tundma õppida ja tasakaal saavutada. 

Energiapildi abil on võimalik ka haigustest vabaneda. “Personaalse energiapildi abil on võimalik vabaneda erinevatest energiablokeeringutest – olgu need siis haigused, enese alaväärtustamised või muu selline. Kui üks energiapilt on oma töö teinud – inimene on muundanud oma energiamustrit, võib taas uue energiapildi teha. Tähtis on see, et energiapilt toetab inimese kõrgemat mina, et inimene õpiks läbi oma energiapildi iseenda kõrgema minaga suhtlema. Energiapildi muutused võivad hakata toimuma kohe või pika aja jooksul, see kõik oleneb inimesest endast, tema avatusest ja valmidusest mõista oma energiapilti,” kirjeldab Helve energiapildi mõju inimesele. 

Kuidas käib energiapildi loomine? “Kanaldan energiapilti meditatiivses seisundis. Personaalse pildi loomisel kontakteerun selle isiku kõrgema minaga, kes seda pilti soovib. Toon energiapildi nähtavale paberile õlivärvidega, õlipastellidega,” selgitab Helve, kuidas ta energiapilti teeb.

Kellele on Helve energiapilte teinud? ”Olen energiapilte kanaldanud seminaridel olles, oma perele, tuttavatele ja tagasiside on alati olnud imeline, muutused on toimumas,” tõdeb Helve, et paljud inimesed, kellele ta on energiapildi loonud, on sellest palju abi saanud.

Helve lapsed ei võta haiguste puhul kunagi rohtu, Helve ravib neid energiapildi abil.Olen oma lastele mitmeid kordi vahendanud energiapilte, nad on imelised vastuvõtjad. Talvel, kui neil on nohu, köha, siis just energiapildi abil suudan nad terveks teha. Nad ei tarbi mitte mingeid rohtusid ega vaktsiine. Sellepärast olengi veendunud, et tulevikus muutub energiapiltide loomine väga oluliseks ning populaarseks ravimeetodiks,” on Helve kindel, et tulevikus muutub energiapiltide abil haigustest vabanemine vägagi menukaks ravimeetodiks.

Mitmel naisel on õnnestunud Helve abiga isegi emaks saada. “Olen kliente erinevatel teemadel päris palju aidata suutnud. Näiteks on olnud naisi, kes on soovinud emaks saada, kuid neil pole õnnestunud rasestuda. Minu ja selle inimese koostöö tulemusena on see aga võimalikuks osutunud ja mõni naine on isegi mitmekordselt emaks saanud. Olen inimese meditatiivses seisundis leidnud tema seest üles probleeme, energiamustreid, mis on blokeerunud ning me oleme need koos lahti harutanud,” tõdeb Helve, et meditatiivses seisundis on võimalik inimest palju aidata. 

Karin Karu