PEALTNÄHA GLAMUURSES HOLLYWOODIS pandi toime uskumatu kuritegu

Enamus on ilmselt filmidest näinud kuulsat Hollywoodi silti, mis asetseb just täpselt Hollywoodi mäeküljel. Tegu on hiiglasliku tekstiga ning sellele on aastakümnetega kujunenud omamoodi ajalugu ning paljude ameeriklaste jaoks on tegu olulise märgiga. Uusaasta esimeseks hommikuks oli sõna Hollywood aga kadunud.

Enamik on ilmselt filmidest näinud kuulsat Hollywoodi silti, mis asetseb just täpselt Hollywoodi mäeküljel. Tegu on hiiglasliku tekstiga ning sellele on aastakümnetega kujunenud omamoodi ajalugu ning paljude ameeriklaste jaoks on tegu olulise märgiga. Uusaasta esimeseks hommikuks oli sõna Hollywood aga kadunud.

Nimelt märkasid Los Angelese elanikud selle aasta esimesel jaanuaril, et kuulus Hollywoodi kiri mäeküljel on muudetud ning Hollywoodist on ootamatul kombel saanud “Hollyweed”. Arvestades seda, et kõik need tähed on ligikaudu 3,7 meetri kõrgused, on selge, et tegu oli pikalt ettekavatsetud vandaalitsemisega.

Õnneks tähemärke siiski ei kahjustatud, need lihtsalt kleebiti üle ning turvakaamera abil tuvastati ka eraisik, kes oli redeli abil roninud tähtede juurde ja need üle kleepinud.

Tuntud Eesti laulja Karl Madise tütar Carola Madis oli tol hetkel samuti Los Angeleses ning riputas kummalisest olukorrast foto ka oma Instagrami kontole. Pildi tegemise hetkel oli üks täht juba tagasi muudetud ning teine vajas korrigeerimist.

Allpool on foto, mis jäädvustati enne, kui kirja parandama hakati:

Allikas: dailymail