PerezHilton: Eesti hoorad hullasid Enrique Iglesiasega

Ameerika kõige vihatum kollane veebileht Perez-Hilton.com kirjutas loo "Armastus petab", milles on kahjuks kirjutatud kuidas Enrique Iglesias veetis Eestis aega lõbutüdrukutega.
Loo vürtsitamiseks oli juurde lisatud pilapilt, kus Enrique hullab
paksude transvestiitidega. Artikkel aga lõppes karjega: "Mida küll Anna
sellest arvab?" (Anna Kurnikova on Enrique elukaaslane- toim.)

Ameerika kõige vihatum kollane veebileht Perez-Hilton.com kirjutas loo "Armastus petab", milles on kahjuks kirjutatud kuidas Enrique Iglesias veetis Eestis aega lõbutüdrukutega (jutt käib siis kahest meie tüdrukust: 19-aastasest Elinast ja 18-aastasest Anettist- toim.). Loo vürtsitamiseks oli juurde lisatud pilapilt, kus Enrique hullab paksude transvestiitidega. Artikkel aga lõppes karjega: "Mida küll Anna sellest arvab?" (Anna Kurnikova on Enrique elukaaslane- toim.) 

Täpne nupukese sõnastus oli järgmine: "Kaks Eesti hoora (mitte need transvestiidid sellelt pildilt) väidavad, et nad seksisid Enrique Iglesiasega kohalikus klubis ja siis läksid tagasi hotellituppa, et veel lõbutseda."

Loo originaalversiooni ja pilapilti näed SIIT. Samuti on Perez-Hiltoni leheküljel viidatud Elu24 leheküljele, mida nemad peavad loo algallikaks. Seda lugu saad lugeda SIIT.

 

/Toimetas: Helena-Reet Ennet/