Pervert Pärnus: mees onaneeris avalikult suvepealinna restoranis

Pervert Pärnus: mees onaneeris avalikult suvepealinna restoranis

Eestimaa suvepealinnas Pärnus toimub lisaks kuumadele pidudele muudki, mis uudiste veergudele jõuab. Möödunud reedel üllatas Pärnu külalisi 54-aastane meesterahvas, kes sammus rahvast täis rannarajooni populaarsesse restorani Villa Wesset ja hakkas seal end rahuldama, vahendab Pärnu Postimees.

Eestimaa suvepealinnas Pärnus toimub lisaks kuumadele pidudele muudki, mis uudiste veergudele jõuab. Möödunud reedel üllatas Pärnu külalisi 54-aastane meesterahvas, kes sammus rahvast täis rannarajooni populaarsesse restorani Villa Wesset ja hakkas seal end rahuldama, vahendab Pärnu Postimees.

 

Reedel astus Villa Wessetisse meesterahvas, kes istus laua taha, laotas lauale pornoajakirja ja hakkas seejärel laua all end rahuldama. Politsei- ja piirivalveameti pressiesindaja Hedy Tammelehe teatel sai politsei reede päeval teate, et Supeluse tänaval asuvas restoranis on aias laua taga mees, kes tegeleb eneserahuldamisega.

Mees küll lahkus, kuid politseil oli olemas tema üksikasjalik kirjeldus ja nii õnnestus politseil 54-aastane mees tabada. Et selline tegevus on Tammelehe teatel kvalifitseeritav avaliku korra rikkumisena, siis määrati mehele kiirmenetluse korras rahatrahv.

 

Buduaar.ee