PESUMODELLIDE SUURIMAD äpardused rannaliival: fotod!

PESUMODELLIDE SUURIMAD äpardused rannaliival: fotod!

Looduses pildistamisel tuleb alati arvesse võtta seda, et loodus otsustab ise, kuidas ta käitub ning ühtegi merelainet ega tuulepuhangut inimene kontrollida ei suuda. Kui ajakirjades vaatavad meile vastu seksikates bikiinides modellid, kes peesitavad rahuliku mereranna rüppes, siis seda, mis antud fotoseeria pildistamisel tegelikult toimus, teavad vaid modell ja tema meeskond.

Looduses pildistamisel tuleb alati arvesse võtta seda, et loodus otsustab ise, kuidas ta käitub ning ühtegi merelainet ega tuulepuhangut inimene kontrollida ei suuda. Kui ajakirjades vaatavad meile vastu seksikates bikiinides modellid, kes peesitavad rahuliku mereranna rüpes, siis seda, mis antud fotoseeria pildistamisel tegelikult toimus, teavad vaid modell ja tema meeskond.

The Sun avalikustas lõbusa ja seksika fotoseeria pesumodellidest, kes poseerivad merelainete keskel ning nendelt fotodelt saab väga hästi aimu sellest, mida üks rannas pildistamine endast tegelikult kujutab – liiv püksikutes, juuksed näos ja vesi ninas on paratamatus…

Vaata fotosid pesumodellide rannaseeriast siin