Photoshop! Uskumatu, mida Kylie Jenneri huultega tehti – FOTOD!

Photoshop! Uskumatu, mida Kylie Jenneri huultega tehti – FOTOD!

Kylie Jenner (17) ja tema ebanormaalselt suured huuled on meedias viimasel ajal palju tähelepanu saanud ja võib kindel olla, et just seda Kylie tahabki, sest kuidas muidu saaks ta oma kuulsusest sõltuvuses vanemate õdedega konkureerida.  Mõni aeg tagasi riputas Kylie oma Instagrami kontole foto, kus ta kannab tumepunast värvi huulemeiki. See pilt ei jätnud külmaks ka välismeediat ning üks portaal otsustas Photoshopi abil sobitada Kylie’i huuled teiste Hollywoodi staaridega. Tulemus on igati lõbus ja pisut ka kummaline.

Kylie Jenner (17) ja tema ebanormaalselt suured huuled on meedias viimasel ajal palju tähelepanu saanud ja võib kindel olla, et just seda Kylie tahabki, sest kuidas muidu saaks ta oma kuulsusest sõltuvuses vanemate õdedega konkureerida.

Mõni aeg tagasi riputas Kylie oma Instagrami kontole foto, kus ta kannab tumepunast värvi huulemeiki. See pilt ei jätnud külmaks ka välismeediat ning üks portaal otsustas Photoshopi abil sobitada Kylie’i huuled teiste Hollywoodi staaridega. Tulemus on igati lõbus ja pisut ka kummaline. 

Rihanna, Beyonce, Jay Z, Kanye West, Angelina Jolie, Jennifer Aniston ja veel terve rida glamuurseid Hollywoodi staare – vaata, kuidas Kylie’i huuled neile sobiksid! Pildid on siin

Jutt käib sellest võluvast fotost siin: