Piitspeenikest Jennifer Love-Hewitti tembeldatakse paksuks


Hea figuuriga, igati trimmis, peaaegu et anorektilise välimusega
näitlejanna lükkab tagasi süüdistusi, nagu ta oleks ebameeldivalt palju
juurde võtnud ning lisab, et "suurus 2" ei ole suur. (USA riiete number
"2" võrdub Eestis riidesuurusega "32"- toim.)

Entertainmentwise ajakirjanik Diana Barbarich kirjutab, et Jennifer Love-Hewitti süüdistatakse juurde võtmises. Jennifer ise ütleb: "Ma ei ole paks".

Hea figuuriga, igati trimmis, peaaegu et anorektilise välimusega näitlejanna lükkab tagasi süüdistusi, nagu ta oleks ebameeldivalt palju juurde võtnud ning lisab, et "suurus 2" ei ole suur. (USA riiete number "2" võrdub Eestis riidesuurusega "32"- toim.)

Eelmisel nädalal ilmusid USA pressis ning internetis laitvad pildid 28-aastasest Jenniferist, kes veetsis piltidel koos kihlatu Ross McCall´iga ujudes mõnusat rannapuhkust. Piltide alla oli kirjutatud "ülekaaluline Jennifer".

Nüüd on Jennifer mures ning on asunud ennast avalikult kaitsma. Ta ütles ka, et nagu kõik naised maailmas peaksid oma keha armastama, ta armastab oma keha ning oma blogis kirjutas ta "ma tean milline ma näen välja ja seda teavad minu sõbrad ja perekond, see on kõige tähtsam". Samuti räägib imepeenike Jennifer, kuidas teda ärritab see, et naiste kehasid alati puuritakse ja uuritakse ja et paljud naised kannatavad selle all.

Lõpulausena ütleb ta veelkord: "Suurus 2 ei ole suur! Ei saa kunagi olema. Null suurus ei tee kedagi ilusaks… Kõigile tüdrukutele, kellel on rinnad, tagumik, puusad ja vöökoht- pange jalga bikiinid ja olge tugevad!". Jennifer, kes peaks enamus toitumisspetsialistide arvates ise juurde võtma võiks muidugi alustada iseendast. Ei maksaks ju ennast puudutatuna tunda. Või mis?
Jeniferist saad pilte vaadata SIIT
 
 
/Toimetas: Helena-Reet Ennet/