PILDID! 76 KG KAALUST ALLA VÕTNUD mees sai endale uue elu

Kui ülekilosid on juba rohkem kui 20 kilogrammi, siis võib kaalust alla võtmine lausa võimatu unistusena näida, ent tegelikult on kõik siiski vaid kättevõtmise asi. Noormees nimega Austin Shifflett oli keskkooliajal väga raskes ülekaalus - kõige keerulisemal hetkel kaalus ta lausa 147 kilogrammi ning koolis käimine oli tema jaoks piin, sest kaaslased kiusasid teda.


Kui ülekilosid on juba rohkem kui 20 kilogrammi, siis võib kaalust allavõtmine lausa võimatu unistusena näida, ent tegelikult on kõik siiski vaid kättevõtmise asi. Noormees nimega Austin Shifflett oli keskkooli ajal väga raskes ülekaalus – kõige keerulisemal hetkel kaalus ta lausa 147 kilogrammi ning koolis käimine oli tema jaoks piin, sest kaaslased kiusasid teda.

Austin oli õnnetu ja masendunud. Tema menüü koosnes enamjaolt kiirtoidust ja suhkrurohketest limonaadidest. Rämpstoit pakkus talle hetkelist leevendust, millele järgnes muidugi veelgi kehvem enesetunne. Kui tema kehakaal oli jõudnud 147 kilogrammini, jõudis ta arusaamisele, et sellest nõiaringist tuleb välja pääseda.

Ta hakkas tasapisi tervislikumalt toituma, trenni tegema ning lausa uskumatul kombel suutis Austin vaid ühe aastaga võtta alla ei rohkem ega vähem kui 76 kilogrammi. Ta kaotas pool oma esialgsest kehakaalust ning võitis lisaks seksikale vormile ka enesekindluse. Kaalust allavõtmine tõi Austini jaoks endaga kaasa täiesti uue elu – palju täisväärtuslikuma ja positiivsema.

Vaadates Austini pilte, on raske uskuda, et tegu on ühe ja sama inimesega.

Vaata videot allpool – seal räägitakse pisut lähemalt Austini kaalulangetusest.