Pildid! Eesti kaunitar Alissa Montes osales Moskva tantsutüdrukute iludusvõistlusel

Pildid! Eesti kaunitar Alissa Montes osales Moskva tantsutüdrukute iludusvõistlusel

Saatest “Tantsi tagumik trimmi” tuntust kogunud tantsutreener Alissa Montes, kes on DanceActi ja Kalev/Cramo tantsutüdruk, osales 4. juunil Korvpalli ühisliiga tantsutüdrukute iludusvõistluse finaalis. Venemaal, Moskvas aset leidnud iludusvõistluse võitis Valgevenest päritVeronika Teplyakova ning mis imestama paneb, on see, et võitjat ei valitud üldse mitte välimuse alusel. Buduaar rääkis Alissaga konkursist lähemalt.

Saatest “Tantsi tagumik trimmi” tuntust kogunud tantsutreener Alissa Montes, kes on DanceActi ja Kalev/Cramo tantsutüdruk, osales 4. juunil Korvpalli ühisliiga tantsutüdrukute iludusvõistluse finaalis. Venemaal, Moskvas aset leidnud iludusvõistluse võitis Valgevenest pärit Veronika Teplyakova ning mis imestama paneb, on see, et võitjat ei valitud üldse mitte välimuse alusel. Buduaar rääkis Alissaga konkursist lähemalt.

Ühisliiga tantsutüdrukute iludusvõistlus toimus sel aastal esimest korda ning kokku osales võistlusel 40 tantsutüdrukut. Finaali pääsesid kuus kaunitari, kes valiti välja Facebookis toimunud hääletuse alusel. Nendeks olid Alissa Montes, Daria Avdeeva, kaksikõed Anastasia ja Natalia Mezentseva, Maria Drozdova ning Veronika Tepljakova. 

Kui tavaliselt valitakse iludusvõistluse võitja eelkõige välimuse alusel, siis sel korral toimus kõik hoopis teistmoodi. Alissa kommenteerib: “See oli väga ootamatu, kogu nii-öelda iludusvõistlus kestis vaid neli minutit ja me saime kõik visata vaid ühe vabaviske – kes sisse sai, oligi võitja,” on Alissa üllatunud ning lisab: “Tegelikult oleks ju võinud midagi paremat välja mõelda, kasvõi et kes ilusama hundiratta teeb või ägedama triki. Aga vabaviske alusel võitja valida – minu arvates ei olnud see just kõige sobilikum lahendus,” tõdeb Alissa.

Võitjaks valitud Veronika Teplyakova, kes on Tsmoki-Minks tantsutüdruk, sai auhinnaks võimaluse valida reis kahele ükskõik millisesse VTB liiga liikmesriiki. Kroonimistseremooniat ei korraldatud ning Alissa sõnul oli kogu üritus läbimõtlemata. Siiski on kaunitar õnnelik, et sai võimaluse tasuta Moskvasse sõita ning uute inimestega tutvuda. “Iga kogemus on ju hea ja kokkuvõttes olen õnnelik, et finaali pääsesin, lihtsalt lõppvõistlus oleks võinud olla pisut teistmoodi korraldatud,” ütleb Alissa.

Ühisliiga tantsutüdrukute iludusvõistlus toimus sel aastal esimest korda, ehk järgmisel aastal valitakse võitja mõnel muul moel…

Vaata allpool ka pilte konkursist! (Pildid: Kersti Niglas ja VTB United League)

Mida sina arvad? Kas võitja valiti ausal teel?

Buduaar.ee